Menu

Zlew Quadron MORGAN 110 szary stalowy odpływ - tel. 22 266 82 20 zapytaj o raty 10 X 0% - kto pyta płaci mniej!

Cechy produktu

  • Producent Quadron 
  • Kolor stalowy, szary 
  • Materiał stal nierdzewna 

Opis

Morgan 110 GraniteQ stalowy szary metalik Zlewozmywak stworzony z GraniteQ zagwarantuje najwyższą higieniczność i solidność. Postępowe wzornictwo – dobrane do aktualnych trendów. GraniteQ – zapewnia dużą twardość, wytrzymałość i higieniczność powierzchni Rozetka przelewu również stworzona jest ze stali szlachetnej SteelQ w kolorze dobranym do koloru pozostałych części co jeszcze bardziej akcentuje jego urodę.

Zlewozmywak wyposażony jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w kolorze dobranym do pozostałych części co nadaje produktowi wytworny wygląd oraz w syfon z możliwością podłączenia zmywarki albo pralki Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha uwydatniająca, która zapewnia obfity komfort użytkowania.

Łatwy montaż - w komplecie zaczepy mocujące Wersja Premium Głębokie komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha uwydatniająca. Pojemna komora to głównie duży komfort użytkowania....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.