Menu

Zlewozmywak ALVEUS Glassix 20 POP-UP 3 1/2 1100016 Satyna - biały

Cechy produktu

  • Producent ALVEUS 
  • Kolor biały, stalowy 
  • Montaż nakładany 

Opis

Zlewozmywak wytworzony jest z szkła hartowanego oraz stali nierdzewnej premium. Szkło hartowane to wyjątkowo bezpieczny materiał ze względu na swoją trwałość i wytrzymałość cieplną. Ten sam rodzaj szkła służy do produkcji innowacyjnych płyt indukcyjnych.

Komora zlewozmywaka stworzona jest z stali rdzoodpornej premium CrNi 18/10. Wysoka solidność materiału i pielęgnacja zlewozmywaka zgodna z instrukcją powoduje, że będzie on służył przez lata. Gwarancja jaką oferuje firma to aż 30 lat.

unikatową odporność szklanych zlewozmywaków Alveus można zobaczyć w filmie testowym pod opisem. Parametry wariant: zlewozmywak wpuszczanyRodzaj: 1,5 komory z ociekaczemWymiary komory 1: 340 x 400 x 180 mmWymiar komory 2: 148 x 300 x 120 mmWymiary całkowite: 860 x 500 mm drobna podbudowa: 600 mmWersja: odwracalnyOtwory pod baterię, korek POP-UP: TakKolor: białyOdpływ: 3.5"Zamknięcie odpływu/rodzaj korka: POP-UP automatycznySyfon i odpływ w kpl.: tak Możliwośća podłączenia zmywarki/pralki: takMateriał: szkło hartowane bezpieczne / stal nierdzewna CrNi 18/10Przelew: w komorzeGwarancja: 30 lat (na zlewozmywak) Test szklanego zlewozmywaka Alveus....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.