Menu

Zlewozmywak granitowy MALIBU 10 AXIS

Cechy produktu

  • Producent AXIS 
  • Kolor kremowy, czarny, brązowy, szary, biały, beżowy 
  • Materiał granit 

Opis

szykowny zlewozmywak o nowoczesnym wzornictwie i kształtach. Granit, organiczny materiał, z którego został produkowany zlew sprawia,artykuł będzie nam służył latami co potwierdzone jest 15-letnią gwarancją.

wytrzymałość na plamy i przyjmowanie zapachów to główne korzyści użytkowe zlewozmywaka. Po otwarciu produkt gotowy jest do wykorzystania. Szablon dołączony do zestawu usprawnia dokładne wycięcie otworów w blacie.

Fabrycznie wycięte otwory pod baterie, a także zaczepy sprawiają że montaż zlewozmywaka jest szczególnie prosty i szybki, a efekt zrównoważony. Zastosowany w konstrukcji zlewu przelew w komorze broni kuchnię przed zalaniem.

Dzięki zastosowaniu syfonu oszczędzającego miejsce jest możliwość zamontowania pod zlewem użytecznego sortownika odpadków. Syfon dopełniające wyjście umożliwiające podłączenie do niego zmywarki lub pralki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.