Menu

Zlewozmywak granitowy TERRAL DELINIA

Cechy produktu

  • Producent DELINIA 
  • Kolor szary, biały, czarny 
  • Materiał granit 

Opis

Zlewozmywak Terral wytwarzany został z wytrzymałego i trwałego konglomeratu granitowego. Pojemna komora zlewozmywaka i krótszy ociekacz o głębokości aż 16 cm pozwala na wygodną pracę przy trafnej wielkości całego zlewu.

Jest to nieprzeciętne rozwiązanie dla ludzi szanujących sobie progresywny design i wygodę pracy. Posiada łatwe podłączenie odpływu wody ściekowej, jest też produktem kompaktowym nie zabierającym dużo przestrzeni po instalacji na blacie roboczym.

W komplecie z syfonem oszczędzającym miejsce w szafce pod zlewem (syfon po zamontowaniu jest odsunięty pod ścianę tak żeby w szafce pod zlewozmywakiem umieścić np. Uzupełniające kubły na odpadki). W pakiecie z baterią wysoką w kolorze zlewu.

Bateria zaopatrzona w ceramiczny kartusz i perlator oszczędzający wodę. Dźwignia regulacji strumienia wody z łatwą regulacją strefy komfortu. Bateria w najniższej strefie głośności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.