Menu

Zlewozmywak Quadron DANNY 210 Granite HB8301U3-C1 - kto pyta płaci mniej I zadzwoń 22 266 82 20 I odbierz w Salonie!

Cechy produktu

  • Producent Quadron 
  • Kolor brązowy, beżowy 

Opis

ANNY 210 GraniteQ miedziany / beżowy metalik Zlewozmywak produkowany z GraniteQ zagwarantuje najwyższą higieniczność i trwałość. Progresywne wzornictwo – przypasowane do aktualnych trendów. GraniteQ – gwarantuje dużą twardość, solidność i higieniczność powierzchni Rozetka przelewu również tworzona jest ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze przypasowanym do koloru pozostałych komponentów co jeszcze bardziej eksponuje jego urodę.

Zlewozmywak wyekwipowany jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w odcieniu przypasowanym do pozostałych komponentów co nadaje produktowi elegancki wygląd oraz w syfon z możliwością podłączenia zmywarki albo pralki Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha podkreślająca, która zagwarantuje obszerny komfort stosowania.

Łatwy montaż - w zestawie zaczepy mocujące Wersja Premium Głębokie komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha akcentująca. Pojemna komora to zwykle duży komfort używania. Zmywanie wielkich garnków czy blach nie stanowi problemu dzięki czemu,pojemność zlewozmywaka jest rozszerzona o kilka litrów.

Zlewozmywak wyekwipowany jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w wybranym odcieniu co nadaje mu elegancki wygląd. GraniteQ - wygląd & solidność Produkty wytworzone z GraniteQ innowacyjny wygląd i długowieczność artykułu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.