Menu

Zlewozmywak Quadron DANNY 210 Granite HB8301U8-C1 - kto pyta płaci mniej I zadzwoń 22 266 82 20 I odbierz w Salonie!

Cechy produktu

  • Producent Quadron 
  • Kolor brązowy, czarny 

Opis

DANNY 210 GraniteQ miedziany czarny metalik Zlewozmywak wyprodukowany z GraniteQ zapewnia najwyższą higieniczność i trwałość. Postępowe wzornictwo – dobrane do aktualnych trendów. GraniteQ – gwarantuje dużą twardość, trwałość i higieniczność powierzchni Rozetka przelewu jeszcze stworzona jest ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru pozostałych elementów co jeszcze bardziej uwydatnia jego urodę.

Zlewozmywak wyekwipowany jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technice PVD w odcieniu dobranym do pozostałych elementów co nadaje produktowi wyszukany wygląd i w syfon z możliwością podłączenia zmywarki albo pralki Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha podkreślająca, która gwarantuje wielki komfort używania.

Łatwy montaż - w zestawie zaczepy mocujące Wersja Premium Głębokie komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha podkreślająca. Pojemna komora to typowo obszerny komfort używania....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.