Menu

Zlewozmywak Quadron DANNY 210 Granite HB8301U8-G1 - kto pyta płaci mniej I zadzwoń 22 266 82 20 I odbierz w Salonie!

Cechy produktu

  • Producent Quadron 
  • Kolor złoty, czarny 

Opis

DANNY 210 GraniteQ złoty czarny metalik Zlewozmywak tworzony z GraniteQ zagwarantuje najwyższą higieniczność i odporność. Nowoczesne wzornictwo – dobrane do aktualnych trendów. GraniteQ – gwarantuje dużą twardość, wytrzymałość i higieniczność powierzchni Rozetka przelewu dodatkowo wykonana jest ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w odcieniu dostosowanym do koloru pozostałych elementów co jeszcze bardziej wyróżnia jego urodę.

Zlewozmywak zaopatrzony jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w odcieniu przypasowanym do pozostałych składników co nadaje produktowi gustowny wygląd, a także w syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha podkreślająca, która zapewnia pokaźny komfort używania.

Łatwy montaż - w pakiecie zaczepy mocujące Wersja Premium Głębokie komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha akcentująca. Pojemna komora to na ogół wielki komfort użytkowania....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.