Menu

Zlewozmywak Quadron MORGAN 110 Granite HB8304U3-C1 - kto pyta płaci mniej I zadzwoń 22 266 82 20 I odbierz w Salonie!

Cechy produktu

  • Producent Quadron 
  • Kolor brązowy, beżowy 

Opis

MORGAN 110 GraniteQ miedziany beżowy metalik Zlewozmywak produkowany z GraniteQ zagwarantuje najwyższą higieniczność i solidność. Progresywne wzornictwo – dostosowane do aktualnych trendów. GraniteQ – zagwarantuje dużą twardość, solidność i higieniczność powierzchni Rozetka przelewu też tworzona jest ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru pozostałych komponentów co jeszcze bardziej podkreśla jego urodę.

Zlewozmywak wyekwipowany jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technice PVD w kolorze dobranym do pozostałych składników co nadaje produktowi elegancki wygląd, a także w syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha wyróżniająca, która zapewnia spory komfort użytkowania.

Łatwy montaż - w komplecie zaczepy mocujące Wersja Premium Głębokie komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha eksponująca. Pojemna komora to zwykle obfity komfort używania....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.