Menu

Zlewozmywak QUADRON Morgan 116 HB8210U8C1-BW7002C1U8 Czarny metalik + bateria Ingrid + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent QUADRON 
  • Kolor czarny 
  • Materiał stal nierdzewna 

Opis

Zlewozmywak wykonany z GraniteQ zagwarantuje najwyższą higieniczność i wytrzymałość. Zlewozmywak odwracalny – komora może być zamontowana po prawej lub lewej stronie. Bateria kuchenna ze stali szlachetnej SteelQ w technice PVD w odcieniu dostosowanym do koloru zlewozmywaka to doskonałe połączenie wytwarzające harmonijną całość.

Rozetka przelewu jeszcze wyprodukowana jest ze stali szlachetnej SteelQ w technice PVD w kolorze dostosowanym do koloru pozostałych składników co jeszcze bardziej podkreśla jego urodę. Zlewozmywak wyekwipowany jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w odcieniu dostosowanym do koloru zlewozmywaka co nadaje produktowi wytworny wygląd.

Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha uwydatniająca, która zapewnia obszerny komfort użytkowania. Obniżona strefa stosowania to komfortowe rozwiązanie gwarantujące ochronę blatu przed wodą, a funkcjonalne jego ukształtowanie pozwala utrzymać zlew w nieskazitelnej czystości....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.