Menu

Zlewozmywak Quadron MORGAN 150 Granite HB8214U1-C1 - kto pyta płaci mniej I zadzwoń 22 266 82 20 I odbierz w Salonie!

Cechy produktu

  • Producent Quadron 
  • Kolor brązowy, biały 

Opis

MORGAN 150 GraniteQ miedziany / biały metalik Zlewozmywak produkowany z GraniteQ gwarantuje najwyższą higieniczność i trwałość. Postępowe wzornictwo – dobrane do aktualnych trendów. GraniteQ – zapewnia dużą twardość, wytrzymałość i higieniczność powierzchni Zlewozmywak odwracalny – komora może być zamontowana po prawej albo lewej stronie.

Rozetka przelewu ponadto produkowana jest ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dostosowanym do koloru pozostałych części co jeszcze bardziej uwydatnia jego urodę. Zlewozmywak wyekwipowany jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technice PVD w kolorze dopasowanym do pozostałych składników co nadaje produktowi elegancki wygląd, a także w syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha wyróżniająca, która zapewnia wielki komfort wykorzystywania....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.