Menu

Zlewozmywak Quadron MORGAN 156 Granite HB8224U1-G1 - kto pyta płaci mniej I zadzwoń 22 266 82 20 I odbierz w Salonie!

Cechy produktu

  • Producent Quadron 
  • Kolor złoty, biały 

Opis

Zlewozmywak wyprodukowany z GraniteQ zagwarantuje najwyższą higieniczność i trwałość. Nowoczesne wzornictwo – dopasowane do aktualnych trendów. GraniteQ – zagwarantuje dużą twardość, odporność i higieniczność powierzchni Zlewozmywak odwracalny – komora może być zamontowana po prawej albo lewej stronie.

Rozetka przelewu dodatkowo wytworzona jest ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w odcieniu dostosowanym do koloru pozostałych składników co jeszcze bardziej podkreśla jego urodę. Zlewozmywak wyekwipowany jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w odcieniu dobranym do pozostałych składników co nadaje produktowi gustowny wygląd oraz w syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha podkreślająca, która zagwarantuje wielki komfort stosowania....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.