Menu

Zlewozmywak QUADRON Sylvester 116 SteelQ PVD Miedziany + bateria

Cechy produktu

  • Producent QUADRON 
  • Kolor brązowy 

Opis

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem wytworzony z GraniteQ gwarantuje najwyższą higieniczność i wytrzymałość. Jednouchwytowa bateria kuchenna ze stali szlachetnej SteelQ w technice PVD z ceramiczną głowicą i w kolorze miedzianym przypasowanym do koloru zlewozmywaka to wyśmienite połączenie tworzące harmonijną całość.

Bateria zaopatrzona jest standardowo w postępowy system montażu QFix, dzięki temu instalację baterii na zlewozmywaku można prosto wykonać bez zastosowania narzędzi. Rozetka przelewu w dodatku wytworzona jest ze stali szlachetnej SteelQ w technice PVD w odcieniu przypasowanym do koloru pozostałych składników co jeszcze bardziej eksponuje jego urodę.

Zlewozmywak wyekwipowany jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technice PVD w odcieniu dobranym do koloru zlewozmywaka co nadaje produktowi wysmakowany wygląd. Obniżona strefa wykorzystywania to komfortowe rozwiązanie gwarantujące ochronę blatu przed wodą, a praktyczne jego ukształtowanie pozwala utrzymać zlew w nieskazitelnej czystości....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.