Menu

Zlewozmywak STEINER Hugh 111 ST3577SB1BS-BW7059BIP (blat szklany) Biały + bateria Naomi

Cechy produktu

  • Producent STEINER 
  • Kolor biały 

Opis

Hugh 111 komora stalowa z białym blatem szklanym innowacyjne wzornictwo – dopasowane do aktualnych trendów. Komory podwieszane wytworzone ze stali szlachetnej SteelQ co zapewnia najwyższą higieniczność i trwałość zamontowana w blacie szklanym HardQ (jak płyta ceramiczna).

Wersja odwracalna – komora może być zamontowana po prawej lub lewej stronie. Promień narożników komory R 35, przetłoczenia w komorze nadają korze podwieszanej progresywny i wyszukany wygląd Komory podwieszane wyposażone są w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w odcieniu dostosowanym do koloru komory co nadaje produktowi wysmakowany wygląd.

Głębokie i pojemne komory Quadron to ich cecha uwydatniająca, która zapewnia wielki komfort stosowania. Ociekacz o praktycznym ukształtowaniu pozwala nie tylko łatwo ustawiać naczynia do suszenia lecz także utrzymać zlew w bezbłędnej czystości.

W komplecie mata wygłuszająca, syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.