Menu

Bosch SMV46KX00

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Wysokość 81 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 55 cm
  • Pojemność 13 kpl. naczyń
  • Zużycie wody 7.5 l
  • Ilość programów
  • Poziom hałasu 46 dB

OpisWybrane parametryKlasa energetyczna A++
Szerokość [cm] 59.8
objętość [il. Kompletów] 13
Zużycie wody na proces [l] 7.5
AquaStop

System AquaStop wykorzystywany w zmywarkach Bosch zapewnia bezusterkową ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także zabezpieczeń we wnętrzu. Pojawienie się wody wewnątrz komory aktywuje czujnik przy kranie, który zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi. Detektor zamyka również dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).


EcoSilence Drive

opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii.


Program szkło 40°

Nowy program szkło 40°C delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie zapewniając stosowne warunki suszenia i olśniewający e rezultaty. Efekt ten jest osiągany poprzez obniżenie temperatury i wydłużenie czasu suszenia. W ten sposób kieliszki zyskają blask i idealną transparentność, zachowując dobrą kondycję o sporo dłużej.


Wymiennik ciepła

Zmywarki wyekwipowane w wymienniki ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w nad wyraz higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając znaczną liczba energii.


sensor załadunku

Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego zaopatrzone zostały w czujniki mierzące minimalną, konieczną liczba wody w urządzeniu. Czujka załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym żeby w zmywarce cyrkulowała drobna potrzebna do wyśmienitego zmycia naczyń ilość wody zagwarantuje on słuszny wybór parametrów nawet w sytuacji połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.


Program TurboSpeed 20 min

Wybrane modele zmywarek ActiveWater oferują program, który myje naczynia w rekordowym tempie. Nadaje się on wyśmienicie do zmywania świeżo zabrudzonych talerzy i szklanek, które są pilnie potrzebne w kuchni. Dzięki wstępnemu podgrzaniu wody i komory zmywania, naczynia są wyśmienicie czyste i gotowe do zastosowania już po 20 minutach.


Programy automatyczne

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją świetnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dopasowują cechy cyklu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są skrupulatnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki temu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch odszukamy od jednego do trzech programów automatycznych.


InfoLight

Aktywność zmywarki oznajmia czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia by sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.


Opóźnienie czasu startu

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.


technika ochrony szkła

Ponieważ miękka powoduje korozję szkła, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki czy delikatna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską i w odpowiednich warunkach.


Oszczędne zarządzanie wodą

Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć nieznaczne zużycie zasobów na każdy proces zmywania. Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6,5 litra wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia.


AquaSensor

Specjalny czujka AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia za każdym razem będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niżeli to potrzebne.


Funkcja VarioSpeed Plus

Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,doskonale umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej efektywności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.