Menu

Bosch SMV46KX00

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Wysokość 81 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 55 cm
  • Pojemność 13 kpl. naczyń
  • Zużycie wody 7.5 l
  • Ilość programów
  • Poziom hałasu 46 dB

Opis

Trzy razy szybsze zmywanie z słusznymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus. Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus,genialnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym realnym czasie.

Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej efektywności zmywania. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np.

w trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania. Wymiennik ciepła: za każdym razem stosowna temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła zezwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w nad wyraz higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając pokaźną liczba energii. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność.

innowacyjna technologia gwarantując maksymalną efektywność i naturalne płukanie z znakomitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej skuteczności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na efektywniejszy przepływ wody. EcoSilence Drive: potężny, trwały, cichy i efektywny. Opatentowany napęd EcoSilence Drive™ zapewnia wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki.

W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tymsilnikiem zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy.

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Detektor załadunku: czujka załadunku rozpoznaje poziom wody w zmywarce.

automatycznie dopasowuje jej konieczny poziom do zmywanego załadunku. W przypadku obszerniejszego załadunku, potrzeba więcej wody do namoczenia i zmywcia naczyń, a poziom wody się ogranicza. Wtedy czujka rozszerza ilość wody.

w przypadku mniejszego załadunku do prawidłowego zmywania niezbędne jest mniej wody. Czujnik załadunku zagwarantuje optymalne jej zużycie w zależności od ilości naczyń umieszczonych w zmywarce, oszczędzając wodę i energię elektryczną.

AquaSensor: olśniewająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania stopnia zabrudzenia wody. Detektor AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od typu i stopnia zabrudzenia, wykorzystując wiązkę światła do sterowania zmywaniem.

proces zmywania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu albo pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu. Programy samoczynne W automatyczny sposób optymalną wydajność zmywania.

Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zagwarantuje uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. Program Szkło 40°C Nowy program Szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak wysokiej jakości kryształowe kieliszki, jednocześnie gwarantując stosowne warunki suszenia i olśniewający połysk.

Jest to realne dzięki obniżeniu temperatury, dostosowaniu temperatury czynnika płukania i wydłużeniu czasu suszenia. Połyskujące kieliszki i naczynia bez śladów suszenia stanowią jasny dowód — rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu zachwycające.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody. Bosch troszczy się jednocześnie o stan naszych ubrań jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę, a także wyświetlacza.

Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.