Menu

Bosch SPV25CX00

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Wysokość 81 cm
  • Szerokość 44 cm
  • Głębokość 55 cm
  • Pojemność 9 kpl. naczyń
  • Zużycie wody 8.5 l
  • Ilość programów
  • Poziom hałasu 48 dB

Opis

DuoPower: delikatne czyszczenie, stosowne rezultaty. Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia wspaniałych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym idealnie błyszczące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zagwarantuje ochronę finezyjnego szkła i porcelany. EcoSilence Drive: potężny, trwały, cichy i sprawny.

zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zapewnia nad wyraz cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii.

Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem. Wymiennik ciepła: za każdym razem stosowna temperatura wody, by najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyekwipowane w wymienniki ciepła nad wyraz finezyjne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w wyjątkowo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną ilość energii. AquaSensor: oszałamiająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam.

Specjalny sensor AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki czemu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to konieczne.

Programy samoczynne najkorzystniejsze rezultaty zmywania przy najmniejszym potrzebnym zużyciu zasobów. Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją genialnych efektów mycia.

Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dostosowują atrybuty cyklu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są dokładnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia.

dzięki czemu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, jednocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch odnajdziemy od jednego do trzech programów automatycznych. AquaStop to 100% dożywotnia gwarancja rekompensaty ewentualnych szkód.

System AquaStop użytkowany w zmywarkach Bosch gwarantuje bezusterkową ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także zabezpieczeń w środku. Pojawienie się wody w środku komory aktywuje sensor przy kranie, który zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi.

czujnik zamyka też dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

czujnik załadunku dozuje wodę odpowi...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.