Menu

Electrolux ESL5355

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Wysokość 81 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 55 cm
  • Pojemność 13 kpl. naczyń
  • Ilość programów

Opis

AirDry AirDry technika AirDry wykorzystuje naturalny obieg powietrza do zakończenia cyklu suszenia. Automatycznie otwiera drzwi na 10 cm w ostatniej części procesu, do czasu wyładowania zmywarki. Naturalny sposób na uzyskanie maksymalnego wysuszenia przy jednoczesnym sprawnym zredukowaniu kosztów energii.

Uchwyty SoftGrip i SoftSpikes Uchwyty SoftGrip i SoftSpikes Uchwyty SoftGrip i kolce SoftSpikes zaprojektowane, aby zapewniać dodatkową ochronę subtelnym kieliszkom do wina – przytrzymując je na miejscu podczas cyklu zmywania.

FlexiLift FlexiLift Dzięki dostosowywanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swoich największych talerzy i garnków. TimeBeam TimeBeam Nie wiesz ile dokładnie czasu pozostało do końca procesu? Dzięki wyświetlaczowi TimeBeam staranną liczbę minut zmywarka wyświetli Ci na podłodze.

To stylowy sposób na sprawdzenie pozostałych minut do końca cyklu zmywania. AutoFlex AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem w trakcie każdego cyklu zmywania dopasowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń.

dzięki temu zmywarka zużywa ich wyłącznie konieczną liczba, by naczynia były rewelacyjnie czyste. Bez marnowania wody, energii i czasu. Jedynie błyszcząca czystość – za każdym razem. Time Manager Time Manager Wkrótce masz podać kolację, a tu okazuje się, iż nie masz wystarczającej liczby czystych talerzy, kieliszków lub sztućców? To żaden problem.

Funkcja kontroli czasu w tej zmywarce umożliwia skrócenie czasu trwania cyklu o połowę, więc naczynia mogą być za każdym razem umyte na czas. Zmywarka do zabudowy ESL5355LO Poznaj zmywarkę, która w pełni dostosuje się do Ciebie.

Skorzystaj z dostosowywanych koszy i półek,trafnie załadować zmywarkę, niezależnie od kształtu i wielkości naczyń. Na dodatek specjalne kolce SoftSpikes zadbają o adekwatne utrzymanie najdelikatniejszych kieliszków podczas cyklu zmywania.

Co więcej, program AutoFlex wykorzystuje inteligentny sensor, dzięki czemu potrafi ocenić stopień zabrudzenia naczyń i w zależności od niego dobrać odpowiednią liczba wody i energii. Funkcja TimeManager pozwoli Ci przypasować pracę zmywarki do swojego trybu życia.

Zaplanuj godzinę rozpoczęcia zmywania i oddaj działanie nowemu urządzeniu. W sytuacji lekkich zabrudzeń skorzystaj z ultra szybkiego programu QuickPlus 60°, który umyje Twoje naczynia w zaledwie 30 minut!

doskonale suche naczynia Dzięki nowej technice AirDry producenta Electrolux drzwi zmywarki otwierają się automatycznie w ostatniej fazie procesu zmywania. To naturalny sposób na nadzwyczajne wysuszenie naczyń przy jednoczesnym pozbyciu się zacieków i obniżeniu zużycia energii.

teraz masz pewność, że gdy wyjmiesz naczynia ze zmywarki, będą one zupełnie suche i perfekcyjnie czyste Program 30min Nie musisz włączać pełnego procesu przy lekkich zabrudzeniach. Użyj 30-minutowego programu, by zaoszczędzić czas.

Zawiasy Śl...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.