Menu

Nadstawka do kosza 25 elementów

Cechy produktu

  • Producent Hendi 

Opis

25-elementowa nadstawka do kosza marki AmerBox, do mycia szkła w zmywarkach. Wykonana z polipropylenu. Pasuje do modelu kosza o kodzie 877678. Dzięki kilku nadstawkom włożonym na podstawę kosza o liczbie przegródek można myć szkło o maksymalnej wysokości.

nowoczesny system koszy AmerBox pozwala nie tylko na prędkie i precyzyjne mycie szkła w koszach, ale ogranicza także koszty poprzez możliwość bezpiecznego przechowywania i transportu szkła na wielkie odległości bez ryzyka potłuczenia.

Kosze produktywne mycie szkła, bezpieczne przechowywanie, szybką kontrolę zapasów szkła, a także bezpieczny i higieniczny transport. Pełne boki kosza, chronią umyte szkło przed niepotrzebnym dotykiem podczas składowania lub transportu do miejsca docelowego, co ogranicza czas dopełniającego polerowania szkła.

różna kolorystyka podstawy koszy zezwala na szybką identyfikację typu szkła nawet z sporej odległości bez konieczności zdejmowania piętrowo ułożonych koszy. Adekwatnie wyprofilowane brzegi kosza zezwalają na ich piętrowanie, co wpływa na zmniejszenie niezbędnej powierzchni magazynowej i zwiększa skuteczność podczas pakowania i transportu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.