Menu

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02052

Cechy produktu

  • Producent ProfiChef 

Opis

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02052 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit umożliwia mycie talerzy o maksymalnej średnicy 35 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 120 s.

Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego. System thermostop - uruchomienie mycia po osiągnięciu temperatury.

Tłoczona wanna ze stali i filtry wanny tworzone ze stali rdzoodpornej zapewniają utrzymanie czystości na adekwatnym poziomie. Górne i dolne ramiona myjące oraz płuczące wytwarzane ze stali nierdzewnej zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie wykonane jest ze stali rdzoodpornej, co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. W wyposażeniu 2 kosze (na talerze i płaski) wykonane z wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa i koszyczek na sztućce.

Zaleca się podmianę wody w komorze przemywającej co 25 cykli albo 2 razy dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej wydajnego zastosowania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02052 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego kosze o wymiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 12/18 talerzy pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu użycie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje prędkie mycie sporej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy równocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.