Menu

Zmywarka gastronomiczna do szkła QQ-40

Cechy produktu

  • Producent Redfox 

Opis

Stan: ekspozycyjny. Lekko porysowany i zmatowiony blat. Posiada wgniecenie widoczne na zdjęciach. Zmywarka gastronomiczna do szkła QQ-40 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła: szklanek, kieliszków, pokali itp.

W zmywarce osiągalne jest także umycie talerzyków i sztućców. Drzwi o wysokości 31,5 cm. Maksymalna wysokość szklanki/kieliszka - 27,5 cm. Urządzenie tworzone jest ze stali rdzoodpornej co zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny.

Dolne ramię przemywające i górne oraz dolne ramiona płuczące gwarantują właściwą jakość mycia i wyparzania. Proces mycia z wyparzeniem trwa około 120 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC.

Zaleca się wymianę wody w komorze przemywającej co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej skutecznego wykorzystania wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

Wyposażenie charakterystyczne zmywarki do szkła QQ-40: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego 2 kosze o wymiarach 38,5x38,5 cm pojemnik na sztućce użycie fachowej zmywarki do szkła w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje prędkie mycie obfitej ilości szkła (tj. Szklanki, kubki, kieliszki, pokale, itp.) przy niewielkim zużyciu środków chemicznych.

Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.