Moje konto  ▾

AEG-Electrolux F55200VI0

Producent AEG-ElectroluxWysokość 44.7 cmSzerokość 54.6 cmGłębokość 49.3 cmKlasa energetyczna APojemność 6 kpl. naczyńZużycie wody 7.5 l/cyklIlość programów 5Rodzaj panelu ukrytySterowanie elektroniczne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

4 oferty z 4 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAEG-Electrolux
Wysokość44.7 cm
Szerokość54.6 cm
Głębokość49.3 cm
Klasa energetycznaA
Pojemność6 kpl. naczyń
Zużycie wody7.5 l/cykl
Ilość programów5
Rodzaj paneluukryty
Sterowanieelektroniczne

Ogromne odciążenie w codziennym życiu - AEG-Electrolux F55200VI0 to zmywarka, która zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Przekonaj sie, co zyskasz, kupując ją. Często jesteśmy zabiegani w codzienności. Często także nie mamy czasu albo ochoty na zmywanie. Dlatego warto pomyśleć o zakupie zmywarki, urządzenie, które odciąży nas w czynności, której znakomita większość domowników nie lubi.

Wymiary

Urządzenie jest wysokie na cm oraz szerokie na cm. Dzięki głębokości cm, możemy wpasować zmywarkę do większości kuchni. Urządzenie ma pojemność, która pozwala pomieścić około kompletów naczyń. Dzięki temu nie musimy zmywać kilkukrotnie w ciągu dnia.

Funkcje

programów to gwarancja, że zawsze będziesz używać zmywarki tak efektywnie jak to tylko możliwe, dobierając je do odpowiedniego stopnia zapełnienia urządzenia i zabrudzenia naczyń. Dodatkowo zmywarka oferuje szereg funkcji takich jak mycie wstępne, nazywane często namaczaniem, mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Urządzenie posiada także program mycia intensywnego, w którym zmyjemy garnki oraz inne równie brudne naczynia. Poza tym, F55200VI0 posiada szereg programów dodatkowych. Sterowanie elektroniczne cechuje intuicyjność, co gwarantuje bezproblemowe ustawienie parametrów zmywania.

Eksploatacja

Zmywarka w domu to oszczędność: ten konkretny model posiada klasę energetyczną A. Dodatkowo zużycie wody kształtuje się na poziomie l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka AEG-Electrolux F55200VI0, to bardzo przydatne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w wielu domach. Wszędzie tam, gdzie brakuje czasu lub ochoty. Zmywarka automatyczna to oszczędność czasu i pieniędzy. Czasu z racji automatycznego mycia, a pieniędzy, ponieważ zarówno zakup, jak i utrzymanie sprzętu nie powinno zbytnio nadwyrężyć domowego budżetu. Model F55200VI0, posiada wszelkie potrzebne funkcje, cechuje się energooszczędnością i prostotą obsługi. Zdaje się więc być urządzeniem doskonałym do większości domów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.