Manu

Amica ZIM646

Cechy produktu

  • Producent Amica 
  • Klasa energetyczna A++ 
  • Zużycie wody 11 l
  • Szerokość 59 cm
  • Wysokość 81 cm
  • Głębokość 57 cm
  • Pojemność 14 kpl. naczyń
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Poziom hałasu 45 dB

Opis

Powszechnie wiadomo, że zmywarka w kuchni się opłaca: pozwala Ci oszczędzić czas i wodę. Ze zmywarką Amica ZIM646 jest dokładnie tak samo. Poznaj wszystkie atuty tego produktu. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

Wymiary

Żeby zaplanować kuchnię, potrzebne Ci będą wymiary urządzenia; ma ono 81.5 cm wysokości i 59.8 cm szerokości. Głębokość zmywarki to 57 cm. Urządzenie ma pojemność, która pozwala pomieścić około 14 kompletów naczyń. Dzięki temu nie musimy zmywać kilkukrotnie w ciągu dnia.

Funkcje

Oprócz podstawowej funkcji zmywania naczyń, urządzenie posiada liczne tryby, dzięki którym zmywanie jest jeszcze bardziej efektywne i oszczędne. elektroniczne sterowanie pozwala na wygodne ustawienie parametrów. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad trybem pracy urządzenia. Przydatne może okazać się również zabezpieczenie przeciwwypływowe, dzięki którego masz pewność, że nie zalejesz żadnego mieszkania - ani swojego, ani sąsiadów.

Eksploatacja

Z punktu widzenia ekologii zakup tej zmywarki również będzie udany. Jej klasa energetyczna to A++. Klasa ta jest dowodem na to, że rachunki za eksploatację urządzenia, nie przyprawią nas o ból głowy. Oszczędne jest również zużycie wody ( 11 l / cykl). Sterowanie z panelem elektroniczne, pozwala bezproblemowo korzystać ze zmywarki, bez potrzeby przedzierania się przez gąszcz opcji.

Podsumowanie

Zmywarka to urządzenie dla wielu zbyteczne. Ale wielu nie wyobraża sobie życia bez zmywarki we własnym domu. Amica ZIM646, to zmyślne urządzenie, które idealnie łączy swoje walory z prostotą obsługi i komfortem pracy. Sprawdzi się w większości domów, głównie za sprawą dużej energooszczędności, a także niskiej emisji hałasu. Model ZIM646, posiada wszelkie wymagane funkcje i cechy. Jest więc warta rozważenia w perspektywie zakupu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
osiek - Wystawiona 3 lata temu
Nie wiem czy używamy tej samej zmywarki jak Państwo od poprzednich opinii, ale moja po prostu i chamsku nie domywa talerzy. Ok, jeśli na szufladzie zostawić 2-3 to jest super ale na pełnym załadunku ten sprzęt po prostu sobie nie radzi z brudnymi talerzami. Nie mówię tu o jakimś zapyziałym brudzie sprzed miesiąca tylko o świeżo upaćkanym naczyniu. Tabletka finish jako detergent jak kogoś ciekawi.