Moje konto
  • Amica ZIM646 Amica ZIM646
  • Amica ZIM646 Amica ZIM646
  • Amica ZIM646 Amica ZIM646

Amica ZIM646

5 ofert z 5 sklepów

Producent Amica Klasa energetyczna A++ Zużycie wody 11 l Szerokość 59.8 cm Wysokość 81.5 cm Głębokość 57 cm Pojemność 14 kpl. naczyń Sterowanie elektroniczne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
31161 opinii

Amica ZIM 646 E

Amica ZIM 646 E

Dostępność sprawdź w sklepie →

Agito.pl

★★★★★
42211 opinii

Amica ZIM 646E / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Amica ZIM 646E / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Zmywarka do zabudowy Amica ZIM 646E o szerokości 59.8 cm, pojemności na 14 kompletów naczyń, z 6 programami zmywania, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.

Dostępny od ręki  ✓

OleOle!

★★★★★
13951 opinii

Amica ZIM 646 E

Amica ZIM 646 E

Dostępność sprawdź w sklepie →

ELECTRO.pl

★★★★★
67036 opinii

AMICA ZIM646E + DARMOWA DOSTAWA + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

AMICA ZIM646E + DARMOWA DOSTAWA + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

AMICA ZIM646E + DARMOWA DOSTAWA + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Zmywarka do zabudowy o szerokości 59.8 cm, pojemności na 14 kompletów naczyń, z 6 programami zmywania, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAmica
Klasa energetycznaA++
Zużycie wody11 l
Szerokość59.8 cm
Wysokość81.5 cm
Głębokość57 cm
Pojemność14 kpl. naczyń
Sterowanieelektroniczne

Powszechnie wiadomo, że zmywarka w kuchni się opłaca: pozwala Ci oszczędzić czas i wodę. Ze zmywarką Amica ZIM646 jest dokładnie tak samo. Poznaj wszystkie atuty tego produktu. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

Wymiary

Żeby zaplanować kuchnię, potrzebne Ci będą wymiary urządzenia; ma ono 81.5 cm wysokości i 59.8 cm szerokości. Głębokość zmywarki to 57 cm. Urządzenie ma pojemność, która pozwala pomieścić około 14 kompletów naczyń. Dzięki temu nie musimy zmywać kilkukrotnie w ciągu dnia.

Funkcje

Oprócz podstawowej funkcji zmywania naczyń, urządzenie posiada liczne tryby, dzięki którym zmywanie jest jeszcze bardziej efektywne i oszczędne. elektroniczne sterowanie pozwala na wygodne wybranie parametrów. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad trybem pracy urządzenia. Przydatne może okazać się również zabezpieczenie przeciwwypływowe, dzięki którego masz pewność, że nie zalejesz żadnego mieszkania - ani swojego, ani sąsiadów.

Eksploatacja

Z punktu widzenia ochrony środowiska zakup tej zmywarki również będzie udany. Jej klasa energetyczna to A++. Klasa ta jest dowodem na to, że rachunki za eksploatację urządzenia, nie przyprawią nas o ból głowy. Oszczędne jest również zużycie wody ( 11 l / cykl). Sterowanie z panelem elektroniczne, pozwala bezproblemowo korzystać ze zmywarki, bez potrzeby przedzierania się przez gąszcz opcji.

Podsumowanie

Zmywarka to urządzenie dla wielu zbyteczne. Ale wielu nie wyobraża sobie życia bez zmywarki we własnym domu. Amica ZIM646, to zmyślne urządzenie, które idealnie łączy swoje walory z prostotą obsługi i komfortem pracy. Sprawdzi się w większości domów, głównie za sprawą dużej energooszczędności, a także niskiej emisji hałasu. Model ZIM646, posiada wszelkie wymagane funkcje i cechy. Jest więc warta rozważenia w perspektywie zakupu.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Nie wiem czy używamy tej samej zmywarki jak Państwo od poprzednich opinii, ale moja po prostu i chamsku nie domywa talerzy. Ok, jeśli na szufladzie zostawić 2-3 to jest super ale na pełnym załadunku ten sprzęt po prostu sobie nie radzi z brudnymi talerzami. Nie mówię tu o jakimś zapyziałym brudzie sprzed miesiąca tylko o świeżo upaćkanym naczyniu. Tabletka finish jako detergent jak kogoś ciekawi. ★☆☆☆☆
osiek
2013-08-22

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też