Menu

Beko DEN48520

Cechy produktu

  • Producent Beko 

Opis

Zmywarka Beko Zmywarka BEKO DEN48520XAD o szerokości 59.8 cm w klasie energetycznej A++. Urządzenie posiada ramię myjące CornerIntense i program Quick&Shine 58'. Zmywarka może jednorazowo pomieścić 15 kompletów naczyń.

Roczne zużycie wody wynosi 2660 litrów, a energii wynosi 270 kWh. CornerIntense CornerIntense to nowa budowa ramienia przemywającego w zmywarce BEKO DEN48520XAD, która sprawi,choćby naczynia znajdujące się w rogach urządzenia zostaną umyte całościowo i starannie.

Dzięki uzupełniającej, obrotowej dyszy myjącej, silny strumień wody dotrze choćby do najdalszych zakamarków zmywarki, dzięki czemu nie musisz już drobiazgowo planować rozstawienia naczyń w jej wnętrzu. Program Quick&Shine 58' unikalny program zmywarki BEKO DEN48520XAD.

Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A++, który idealnie pasuje do codziennego zmywania. Fast+ Program w zmywarce BEKO DEN48520XAD gwarantuje sprawność zmywania przy niemal 3-krotnie krótszym cyklu – niezastąpiona technika, gdy chcesz szybko uporać się z naczyniami, np.

przed wyjściem do pracy, albo późnym wieczorem. SteamGloss technologia SteamGloss sprawi, że umyte w zmywarce BEKO DEN48520XAD naczynia będą błyszczeć jak nowe, a na dodatek po wyjęciu z urządzenia będzie można od razu ustawić je w miejscu przeznaczenia - bez strachu o to, iż na obrusie czy w szafce pojawią się mokre plamy.

Taki efekt uzyskany zostaje przez wykorzystania ciepła panującego w komorze zmywarki po zakończeniu cyklu. GlassShield Jedną z flagowych i najmocniej progresywnych funkcji w zmywarce BEKO DEN48520XAD jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach.

Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko efektywnie broni wszelkie szklane naczynia,ponadto 20-to krotnie wydłuża ich żywotność. Direct Access Nowy system sterowania w zmywarce BEKO DEN48520XAD, który pozwala wybierać funkcje i programy dostępne na kompaktowym, prostym w obsłudze wyświetlaczu.

Na panelu odszukasz wszystkie przystępne cykle zmywania i dane o czasie trwania poszczególnych programów. Połowa załadunku Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki BEKO DEN48520XAD by ją uruchomić!

Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu zezwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu. System Acrobat Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem!

Trzypoziomowy System Acrobat sprawi,z łatwością przypasujesz wnętrze zmywarki BEKO DEN48520XAD do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać. Wielki Trzeci Kosz To komfortowe, dodatkowe miejsce na sztućce, trzepaczki, łyżki wazowe czy noże.

obszerny Trzeci Kosz pozwala lepiej zorganizować przestrzeń w zmywarce BEKO DEN48520XAD i zezwala na starannie mycie wszystkich akcesoriów kuchennych. TrayWash Jeśli zmywanie mocno zabrudzonych i tłustych tac z piekarnika dotychczas sprawiało Ci trudność, wybierz zmywarkę BEKO DEN48520XAD ze specjalnymi uchwytami TrayWash.

Dzięki nim umyjesz nawet 3 tace podczas jednego procesu. Silnik inwerterowy Silnik inwerterowy w zmywarce BEKO DEN48520XAD to same mocne strony: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu, a także niższy pobór energii.

Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie. AutoDose Dzięki technologii AutoDosing nie musisz pamiętać o detergencie przed każdym uruchomieniem zmywarki BEKO DEN48520XAD. Uzupełniasz detergent tylko raz na 30 dni, a czujniki znajdujące się w zmywarce same określają odpowiednią ilość detergentu niezbędną do umycia naczyń.

Niezależnie od wybranego programu Twoje naczynia lśnią poprzez cały miesiąc, podczas gdy ty oszczędzasz czas i pieniądze! Zdejmowany blat W zmywarce BEKO DEN48520XAD istnieje możliwość fotografie blatu. Dzięki temu, w jeszcze łatwiejszy sposób możesz zagospodarować przestrzeń w swej kuchni.

System Water Safe System Water Safe to ochrona przez wypływem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody, dopływ wody do zmywarki BEKO DEN48520XAD odcinany jest automatycznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.