Menu

Beko DFN16410

Cechy produktu

 • Producent Beko 
 • Zużycie wody 11 l
 • Szerokość 59 cm
 • Wysokość 85 cm
 • Głębokość 60 cm
 • Pojemność 14 kpl. naczyń
 • Sterowanie elektroniczne 
 • Rodzaj panelu zewnętrzny 
 • Ilość programów
 • Poziom hałasu 46 dB
 • Kolor biały, srebrny 

Opis

DFN16410S Zmywarka

GlassShield

Jedną z flagowych i najbardziej nowoczesnych funkcji zmywarek Beko jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich subtelną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia,jeszcze 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

mocne ramię myjące

wzmocnione ramię przemywające w zmywarkach Beko produktywniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszelkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

komfortowy dyspenser

Fast+
Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie istotnie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej skuteczności.

Połowa załadunku
Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki żeby ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu zezwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

Program automatyczny Allin1

Twoja zmywarka Beko samoczynnie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, żeby w pełni użyć możliwości wykorzystanego detergentu.

Silnik inwerterowy
Silnik inwerterowy to same mocne strony: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu oraz niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

11 litrów
Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię stosowania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, aby jeden proces mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej efektywności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie
11 litrów wody w trakcie programu referencyjnego.

System Water Safe
System Water Safe to ochrona poprzez wypływem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody, dopływ wody do zmywarki odcinany jest samoczynnie.

Klasa energetyczna A+ (od A+++ do D)
Produkty Beko mające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu,też dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A.

Klasa suszenia A
Dzięki nowoczesnemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!

Klasa zmywania A
Klasa zmywania A jest najkorzystniejszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich.

ekran elektroniczny
Nowy znaczny wyświetlacz w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i ulepszone zarządzanie produktem. W dodatku ekran nieprzeciętnie wpisuje się w progresywną estetykę artykułu.

46dB
Niski poziom hałasu generowany poprzez zmywarkę powoduje,rewelacyjnie nada się także do aneksów kuchennych i niewielkich mieszkań.

6 programów
Beko wie, iż życie potrafi zaskakiwać i często zdarza się, iż 2 czy 3 programy zmywania to niezaprzeczalnie za niewiele. Nasi eksperci opracowali aż 6 najróżniejszych programów zmywania, pozwalających lepiej uporać się z zróżnicowanymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Program Auto 45-65°C
Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera parametry zmywania.

Program Mini 30
Program ten dedykowany jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń i szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.

Regulacja wysokości półeczek na kubki
Funkcja ta proponuje maksymalne użycie przystępnej przestrzeni. Wysokie kubki i niższe filiżanki mogą być umieszczone np. Jedne na drugich.

objętość 14 kompletów
Zmywarki o Extra obszerności zmieszczą nawet 14 kompletów naczyń.

HotAir
System suszenia gorącym powietrzem w kreatywny sposób wykorzystuje powietrze nagrzane po zmywaniu,starannie wysuszyć Twoje naczynia. Starczy, że na pewien czas pozostawisz je w urządzeniu po zakończeniu zmywania.

Zdejmowany blat
W wolnostojących produktach Beko istnieje możliwość zdjęcia blatu. Dzięki temu, w jeszcze łatwiejszy sposób możesz zagospodarować przestrzeń w swojej kuchni i łazience.

Auto OFF
Po zakończonym cyklu mycia zmywarka automatycznie wyłączy się, tym samym oszczędzając energię elektryczną i rozszerzając bezpieczeństwo użytkowania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.