Moje konto
  • Beko DIN5834 Beko DIN5834
  • Beko DIN5834 Beko DIN5834

Beko DIN5834

2 oferty z 2 sklepów

Producent BekoWysokość 82 cmSzerokość 59.8 cmGłębokość 56 cmKlasa energetyczna A++Pojemność 13 kpl. naczyńZużycie wody 0.92 l/cyklSterowanie elektroniczne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Mall.pl

★★★★★
21239 opinii

Beko DIN 5834 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Beko DIN 5834 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Zmywarka do zabudowy Beko DIN 5834 w klasie energetycznej A++ i programem Quick & Clean jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują ekonomicznej zmywarki, która efektywnie i szybko pozmywa nawet 13 kompletów naczyń. Program BabyProtect zapewnia idealnie czyste naczynia, wolne od zarazków, dzięki czemu gwarantuje Twoim dzieciom maksymalną higienę.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBeko
Wysokość82 cm
Szerokość59.8 cm
Głębokość56 cm
Klasa energetycznaA++
Pojemność13 kpl. naczyń
Zużycie wody0.92 l/cykl
Sterowanieelektroniczne

Ze zmywarką Beko DIN5834 w kuchni, jedna z najmniej lubianych czynność przestanie zabierać czas Tobie i pozostałym domownikom. Sprawdź jej możliwości. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

Wymiary

82 x 59.8 cm - to wymiary zmywarki. Dzięki głębokości 56 cm, możemy wpasować zmywarkę do większości kuchni. Nawet 13 kompletów naczyń - aż tyle pomieści to urządzenie. Teraz nie musisz zmywać po każdym posiłku. Wystarczy wypełnić zmywarkę maksymalnie i wykonać tylko jedno zmywanie w ciągu dnia. Nie musisz także obawiać się o sprzątanie po przyjęciu czy spotkaniu ze znajomymi. Wystarczy, że brudne naczynia umieścisz w zmywarce i ustawisz odpowiedni program.

Funkcje

Dodatkowo zmywarka oferuje szereg funkcji takich jak mycie wstępne, nazywane często namaczaniem, mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Urządzenie posiada także program mycia intensywnego, w którym zmyjemy garnki oraz inne równie brudne naczynia. Poza tym, DIN5834 posiada szereg programów dodatkowych. elektroniczne sterowanie pozwala na wygodne wybranie parametrów. Dzięki czemu możemy odpowiednio sterować pracą naszego urządzenia.

Eksploatacja

Kupując tę zmywarkę zadbasz także o ochronę środowiska naturalnego, ponieważ zużywa ona stosunkowo mało prądu (jej klasa energetyczna to A++). Atutem jest również zużycie wody na poziomie 0.92 l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Beko DIN5834, to urządzenie wydajne, tanie w eksploatacji i ciche podczas pracy. Sprawdzi się nie tylko w dużych domach, ale także mniejszych mieszkaniach. Przyda się każdemu, kto narzeka na brak czasu lub nie lubi zmywać ręcznie brudnych naczyń. Warto więc przejrzeć specyfikację techniczną, obejrzeć ją z zewnątrz i podjąć decyzję, czy właśnie tego szukamy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.