Moje konto
  • Beko DIN5834 Beko DIN5834
  • Beko DIN5834 Beko DIN5834

Beko DIN5834

3 oferty z 3 sklepów

Producent Beko Wysokość 82 cm Szerokość 59.8 cm Głębokość 56 cm Klasa energetyczna A++ Pojemność 13 kpl. naczyń Zużycie wody 0.92 l/cykl Sterowanie elektroniczne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Mall.pl

★★★★★
28706 opinii

Beko DIN 5834 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Beko DIN 5834 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Zmywarka do zabudowy Beko DIN 5834 w klasie energetycznej A++ i programem Quick & Clean jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują ekonomicznej zmywarki, która efektywnie i szybko pozmywa nawet 13 kompletów naczyń. Program BabyProtect zapewnia idealnie czyste naczynia, wolne od zarazków, dzięki czemu gwarantuje Twoim dzieciom maksymalną higienę.

Dostępny od ręki  ✓

Saturn

★★★★★
2387 opinii

Zmywarka BEKO DIN 5834. Klasa energetyczna A++

Zmywarka BEKO DIN 5834. Klasa energetyczna A++

Zmywarka BEKO DIN 5834

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBeko
Wysokość82 cm
Szerokość59.8 cm
Głębokość56 cm
Klasa energetycznaA++
Pojemność13 kpl. naczyń
Zużycie wody0.92 l/cykl
Sterowanieelektroniczne

Ze zmywarką Beko DIN5834 w kuchni, jedna z najmniej przyjemnych czynność przestanie zabierać czas Tobie i pozostałym domownikom. Sprawdź jej możliwości. Często jesteśmy zabiegani w codzienności. Często także nie mamy czasu albo ochoty na zmywanie. Dlatego warto pomyśleć o zakupie zmywarki, urządzenie, które odciąży nas w czynności, której znakomita większość domowników nie lubi.

Wymiary

82 x 59.8 cm - to wymiary zmywarki. Urządzenie ma 56 cm głębokości. Nawet 13 kompletów naczyń - aż tyle pomieści to urządzenie. Teraz nie musisz zmywać po każdym posiłku. Wystarczy wypełnić zmywarkę maksymalnie i wykonać tylko jedno zmywanie w ciągu dnia. Nie musisz także obawiać się o sprzątanie po przyjęciu czy spotkaniu ze znajomymi. Wystarczy, że brudne naczynia umieścisz w zmywarce i ustawisz odpowiedni program.

Funkcje

Oprócz podstawowej funkcji zmywania naczyń, urządzenie posiada liczne tryby, dzięki którym zmywanie jest jeszcze bardziej efektywne i oszczędne. Urządzenie posiada szereg funkcji takich jak mycie wstępne - nazywane często namaczaniem. Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza i służy do codziennej pracy. Stworzono także program mycia mocno brudnych garnków i naczyń. Jest to mycie intensywne. Poza tym, DIN5834 posiada szereg mniejszych, ale również przydatnych programów dodatkowych. Sterowanie elektroniczne cechuje intuicyjność, co gwarantuje bezproblemowe ustawienie parametrów zmywania i pełną kontrolę nad stanem urządzenia.

Eksploatacja

Kupując tę zmywarkę zadbasz także o ochronę środowiska naturalnego, ponieważ zużywa ona względnie mało prądu (jej klasa energetyczna to A++). Atutem jest również zużycie wody na poziomie 0.92 l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Beko DIN5834, to urządzenie wydajne, tanie w eksploatacji i ciche podczas pracy. Sprawdzi się nie tylko w dużych domach, ale także mniejszych mieszkaniach. Przyda się każdemu, kto narzeka na brak czasu lub nie lubi zmywać ręcznie brudnych naczyń. Warto więc przejrzeć specyfikację techniczną, obejrzeć ją z zewnątrz i podjąć decyzję, czy właśnie tego szukamy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też