Menu

Bosch SMS25AI03E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Szerokość 60 cm
  • Wysokość 84 cm
  • Głębokość 60 cm
  • Pojemność 12 kpl. naczyń
  • Rodzaj panelu zewnętrzny 
  • Ilość programów
  • Poziom hałasu 46 dB
  • Kolor srebrny 

Opis

Zmywarka BOSCH SMS25AI03E AquaSensor: oszałamiająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam. Specjalny detektor AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie.

dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niżeli to niezbędne. EcoSilence Drive: solidny, trwały, cichy i produktywny. Opatentowany napęd EcoSilence Drive™ zapewnia stanowczo cichą i energooszczędną pracę zmywarki.

W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.

czujka załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń oszczędzając wodę i prąd. Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego zaopatrzone zostały w czujniki mierzące minimalną, niezbędną ilość wody w urządzeniu.

czujka załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym by w zmywarce cyrkulowała minimalna niezbędna do wyśmienitego zmycia naczyń ilość wody gwarantuje on trafny dobór parametrów choćby w sytuacji połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Koszyk Vario można z łatwością umieścić w dolnym koszu zmywarki. Żeby zapewnić dopełniające miejsce na sztućce. Znajduje się on w typowym wyposażeniu wszystkich modeli zmywarek ActiveWater bez szuflady Vario3.

Wymiennik ciepła: zawsze odpowiednia temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia. Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła istotnie subtelne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w wyjątkowo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając wyraźną liczba energii. Nieskomplikowane planowanie czasu startu zmywania Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia.

Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy oraz w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.

w przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach można zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Programy automatyczne najlepsze rezultaty zmywania przy najmniejszym niezbędnym zużyciu zasobów.

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją wspaniałych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dopasowują właściwości procesu pracy do faktycznych potrzeb.

Zużycie wody, jej temper...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.