Menu

Bosch SMS25CI01E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Szerokość 60 cm
  • Wysokość 84 cm
  • Głębokość 60 cm
  • Pojemność 13 kpl. naczyń
  • Ilość programów
  • Poziom hałasu 46 dB
  • Kolor srebrny 

Opis

AquaStop System AquaStop użytkowany w zmywarkach Bosch zapewnia niezawodną ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę oraz zabezpieczeń wewnątrz. Pojawienie się wody we wnętrzu komory aktywuje detektor przy kranie, który zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi.

czujnik zamyka również dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

EcoSilence Drive zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zapewnia wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Program szkło 40° Nowy program szkło 40°C delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie gwarantując stosowne warunki suszenia i olśniewający e rezultaty.

Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury oraz wydłużenie czasu suszenia. W ten sposób kieliszki zyskają lśnienie i bezbłędną przezroczystość, zachowując dobrą kondycję o niemało dłużej. Wymiennik ciepła Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła stanowczo finezyjne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w nad wyraz higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną ilość energii.

czujnik załadunku Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyposażone zostały w czujniki mierzące minimalną, potrzebną ilość wody w urządzeniu. Czujnik załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym by w zmywarce cyrkulowała drobna konieczna do nadzwyczajnego zmycia naczyń ilość wody zagwarantuje on trafny dobór parametrów choćby w sytuacji połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Koszyk Vario Można łatwo umieścić w dolnym koszu zmywarki, by zapewnić uzupełniające miejsce na sztućce. Znajduje się on w typowym wyposażeniu wszystkich modeli zmywarek ActiveWater bez szuflady Vario3.

Programy automatyczne Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją rewelacyjnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dopasowują cechy cyklu pracy do faktycznych potrzeb.

Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wyszukamy od jednego do trzech programów automatycznych.

Opóźnienie czasu startu Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, że korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy oraz w nocy.

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Technologia ochrony szkła Ponieważ miękka sprawia korozję szkła, zmywarki firmy Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości.

dzięki temu cenne kieliszki czy subtelna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską i w trafnych warunkach. AquaSensor Specjalny czujka AquaSensor wielokrotnie w trakcie jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie.

dzięki czemu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to niezbędne.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.