Menu

Bosch SMS46JI04E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

Zmywarka Bosch Zmywarka BOSCH SMS46JI04E o szerokości 60 cm w klasie energetycznej A++. Urządzenie posiada programy automatyczne i technikę ActiveWater. Roczne zużycie wody wynosi 2660 l, a energii 262 kWh.

Programy samoczynne W samoczynny sposób słuszną efektywność zmywania w zmywarce BOSCH SMS46JI04E. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są skrupulatnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy drobnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Ogranicza on głośność pracy zmywarki BOSCH SMS46JI04E co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C.

Jest to szczególnie cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Ochrona szkła Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i kruchych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarka BOSCH SMS46JI04E z funkcją ochrony szkła reguluje stopień jej twardości.

W ten sposób można w stosowny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania. Technika ActiveWater innowacyjna technika ActiveWater w zmywarce BOSCH SMS46JI04E gwarantująca maksymalną wydajność oraz naturalne płukanie z wyśmienitymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej sprawności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody.

Wymiennik ciepła Zmywarka BOSCH SMS46JI04E wyekwipowana w wymiennik ciepła umożliwia wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w wyjątkowo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną liczba energii. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe.

A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Zmywarka BOSCH SMS46JI04E z silnikiem EcoSilence Drive proponuje wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z odpowiednio wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

dzisiaj można radować się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto. Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic w zmywarce BOSCH SMS46JI04E, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 najróżniejszych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Aquastop Bosch...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.