Menu

Bosch SMS46NI05E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Kolor srebrny 

Opis

Zmywarka Bosch Zmywarka BOSCH SMS46NI05E o szerokości 60 cm w klasie energetycznej A++. Urządzenie ma programy automatyczne oraz technologię ActiveWater. Roczne zużycie wody wynosi 1876 l, a energii 262 kWh.

Programy samoczynne W samoczynny sposób optymalną wydajność zmywania w zmywarce BOSCH SMS46NI05E. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są skrupulatnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zagwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niewiele znaczącej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Zmniejsza on głośność pracy zmywarki BOSCH SMS46NI05E co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C.

Jest to bardzo cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Ochrona szkła Funkcja ochrony szkła gwarantuje delikatne zmywanie szklanych i kruchych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarka BOSCH SMS46NI05E z funkcją ochrony szkła reguluje stopień jej twardości.

W ten sposób można w słuszny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania. Technologia ActiveWater postępowa technologia ActiveWater w zmywarce BOSCH SMS46NI05E gwarantująca maksymalną wydajność, a także ekologiczne płukanie z nieprzeciętnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

Wymiennik ciepła Zmywarka BOSCH SMS46NI05E wyposażona w wymiennik ciepła umożliwia wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w szczególnie higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając istotną ilość energii. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd Utrzymanie domu w czystości może być trudne.

A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Zmywarka BOSCH SMS46NI05E z silnikiem EcoSilence Drive oferuje wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można radować się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic w zmywarce BOSCH SMS46NI05E, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 zróżnicowanych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Aquastop Bosch...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.