Menu

Bosch SMS50D48

Cechy produktu

 • Producent Bosch 
 • Klasa energetyczna A+ 
 • Zużycie wody 11.8 l
 • Szerokość 60 cm
 • Wysokość 84 cm
 • Głębokość 60 cm
 • Pojemność 12 kpl. naczyń
 • Sterowanie elektroniczne 
 • Ilość programów
 • Poziom hałasu 46 dB
 • Kolor srebrny 

Opis

Szukasz bezawaryjnego sprzętu dobrej jakości, biorąc typowo pod uwagę funkcjonalność i stosunek jakości do ceny? Zmywarki z Serie | 2 spełnią te wymagania. Dzięki funkcji AquaStop, gwarantują 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę.

przez cały czas eksploatacji urządzenia. Najważniejsze właściwości urządzenia ActiveWater - niskie zużycie wody i energii. Prosta pielęgnacja urządzenia. Optymalizacja działania detergentów. 10 lat gwarancji przed przerdzewieniem.

Dożywotnia ochrona przed zalaniem. Istotnie cicha praca urządzenia. Zmywanie do 50% szybciej. Program skrócony 45° - zmywanie w czasie krótszym aniżeli 30 min. Technologia ActiveWater - niskie zużycie wody i energii nowoczesna technologia ActiveWater gwarantuje maksymalną wydajność i organiczne płukanie z nieprzeciętnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej skuteczności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

technologia ActiveWater - niskie zużycie wody i energii innowacyjna technologia ActiveWater gwarantuje maksymalną skuteczność oraz naturalne płukanie z znakomitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej sprawności pompy.

Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody. Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ opatentowany napęd EcoSilence Drive™ zapewnia nad wyraz cichą i energooszczędną pracę zmywarki.

W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zagwarantuje niezwykle cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem. Zmywaj dwa razy szybciej z funkcją VarioSpeed dzisiaj liczy się tempo i produktywność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania cyklu.

Funkcję VarioSpeed można dołączyć do każdego programu, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg z zachowaniem nadzwyczajnego efektu! starczy wcisnąć jeden przycisk. Zmywaj dwa razy szybciej z funkcją VarioSpeed dzisiaj liczy się tempo i wydajność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania procesu.

Funkcję VarioSpeed można dołączyć do każdego programu, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg z zachowaniem nadzwyczajnego efektu! starczy wcisnąć jeden przycisk. Zmywarki Bosch – w 100% nieprzemakalne Elektroniczny system bezpieczeństwa AquaStop wykorzystywany w zmywarkach Bosch zapewnia bezusterkową ochronę przed zalaniem mieszkania.

Składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę i zabezpieczeń wewnątrz. Patentowy wąż wyposażony jest ponadto w płaszcz ochronny. Pojawienie się wody w środku komory aktywuje czujka przy kranie, który natychmiast zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi.

sensor zamyka także dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są specjalną gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

Zmywarki Bosch – w 100% nieprzemakalne Elektroniczny system bezpieczeństwa AquaStop wykorzystywany w zmywarkach Bosch zagwarantuje bezawaryjną ochronę przed zalaniem mieszkania. Składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę i zabezpieczeń w środku.

Patentowy wąż wyekwipowany jest ponadto w płaszcz ochronny. Pojawienie się wody wewnątrz komory aktywuje czujka przy kranie, który natychmiast zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Czujnik zamyka również dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża.

Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są specjalną gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód). Detektor załadunku - oszczędność wody i energii Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyekwipowane zostały w czujniki mierzące minimalną, niezbędną ilość wody w urządzeniu.

detektor załadunku dozuje wodę adekwatnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym aby w zmywarce cyrkulowała mała niezbędna do nieprzeciętnego zmycia naczyń liczba wody. Zapewnia on trafny dobór parametrów choćby w przypadku połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

czujka załadunku - oszczędność wody i energii Zmywar..

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.