Bosch SMS50M78

Bosch SMS50M78

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.
Bosch SMS50M78 Bosch SMS50M78 Bosch SMS50M78 Bosch SMS50M78

Informacje o produkcie

Bosch SMS50M78

Zmywarka Bosch SMS50M78 to urządzenie, które powinno być stardardem w każdej nowoczesnej kuchni. Odkryj, co ma Ci do zaoferowania. Często jesteśmy zabiegani w codzienności. Często także nie mamy czasu albo ochoty na zmywanie. Dlatego warto pomyśleć o zakupie zmywarki, urządzenie, które odciąży nas w czynności, której znakomita większość domowników nie lubi.

Wymiary

Wymiary urządzenia to 84.5 mm wysokości i 60 mm szerokości. Dzięki głębokości 60 cm, możemy wpasować zmywarkę do większości kuchni. Do urządzenia załadujesz nawet 12 kompletów naczyń - co jest ilością optymalną dla większości użytkowników.

Bosch SMS50M78

Funkcje

5 programów to gwarancja, że zawsze będziesz używać zmywarki tak efektywnie jak to tylko możliwe, dobierając je do odpowiedniego stopnia zapełnienia urządzenia i zabrudzenia naczyń. Sterowanie elektroniczne nie powinno przysporzyć Ci problemów: swobodnie wybierzesz potrzebny Ci tryb zmywania. Producent zadbał też o zabezpieczenie urządzenia przed zalaniem kuchni w razie awarii. Zabezpieczenie przeciwwypływowe uchroni mieszkanie Twoje - i Twoich sąsiadów.

Bosch SMS50M78

Eksploatacja

Z klasą energetyczną na poziomie A, ta zmywarka zapewnia Ci naprawdę spore oszczędności na rachunku za prąd. Średnie zużycie wody w przypadku tego modelu wynosi 12 l na cykl. Praca zmywarki nie powinna Ci specjalnie przeszkadzać, nawet jeśli kuchnia połączona jest u Ciebie z salonem: poziom hałasu wynosi 46 dB. Sterowanie z panelem elektroniczne, pozwala bezproblemowo korzystać ze zmywarki, bez potrzeby przedzierania się przez gąszcz opcji.

Bosch SMS50M78

Podsumowanie

Podsumowując, zmywarka Bosch SMS50M78, to przydatne urządzenie dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu, albo po prostu nie lubią zmywać. Zmywarka automatyczna pozwala zaoszczędzić dziennie od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu możemy je przeznaczyć na inne - często przyjemniejsze - czynności. Model SMS50M78, posiada wszelkie potrzebne funkcje, cechuje się energooszczędnością i prostotą obsługi. Zdaje się więc być urządzeniem doskonałym do większości domów.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie