Menu

Bosch SMS68NI09E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

Zmywarka Bosch Nowocześni, świadomi użytkownicy mają zwykle wysokie kryteria wobec sprzętu domowego. Szukają inteligentnych rozwiązań i zwracają szczególną uwagę na niskie zużycie wody i energii. W zmywarkach, poza przychylnymi dla środowiska rozwiązaniami, cenią także funkcjonalność, trwałość i komfort obsługi.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E z serii | 6 genialnie spełnia te wymagania. Proponuje wyjątkowo prosty załadunek naczyń dzięki praktycznym koszom VarioFlex z elastyczną regulacją. Wyświetlacz wskaże czas pozostały do zakończenia programu, a także brak soli lub płynu nabłyszczającego.

technologia ActiveWater - niskie zużycie wody i energii innowacyjna technologia ActiveWater zapewnia maksymalną skuteczność zmywarki BOSCH SMS68NI09E i ekologiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej skuteczności pompy.

Wszystkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody. Programy samoczynne – auto 35-45°C / 45-65°C / 65-75°C Wszystkie programy auto dbają o jak najistotniej ekonomiczną eksploatację zmywarki BOSCH SMS68NI09E z gwarancją nieprzeciętnych efektów mycia.

Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dopasowują cechy cyklu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura i czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia.

dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. Funkcja Higiena Plus Zmywarka BOSCH SMS68NI09E wyekwipowana jest w funkcję Higiena Plus, która oferuje najwyższą higienę zmywania naczyń z gwarancją wyeliminowania wszelkich bakterii.

Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego i suszenia funkcja ta zapewnia naczyniom nie tylko połysk,w dodatku niemal sterylną czystość. Można ją dołączyć jako opcję do każdego dłuższego programu zmywania.

Program Szkło 40°C Cienkie szkło wymaga szczególnej troski. W specjalnym programie Szkło 40°C w zmywarce BOSCH SMS68NI09E zlikwidujesz skażenia w niskich temperaturach – wyjątkowo ostrożnie,precyzyjnie.

W ten sposób kieliszki zyskają blask i perfekcyjną krystaliczność, zachowując dobrą kondycję o mnóstwo dłużej. Zmywaj trzy razy szybciej z funkcją VarioSpeed Plus dzisiaj liczy się tempo i produktywność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania procesu.

Funkcja VarioSpeed Plus w zmywarce BOSCH SMS68NI09E pozwala skrócić czas mycia choćby do 66%, co oznacza, że naczynia będą czyste 3 razy szybciej – z zachowaniem znakomitego efektu! starczy wcisnąć jeden przycisk.

Program Nocny 50°C innowacyjny program do zmywania w nocy pozwala uzyskać wydajność mycia przy arcytrudnie cichej pracy zmywarki BOSCH SMS68NI09E – co najmniej o 2 dB ciszej aniżeli głośność urządzenia przekazana w programie referencyjnym.

Dzięki niemu możesz bez obaw korzystać z tańszej taryfy nocnej bez zakłócenia ciszy i z gwarancją wyśmienitych efektów zmywania. Zmywaj kiedy tylko chcesz Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia.

Funkcja ta sprawia, iż korzystanie ze zmywarki BOSCH SMS68NI09E jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.

Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zapewnia wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki BOSCH SMS68NI09E. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem. Nowy program MachineCare użytkowanie bezfosforanowych środków przemywających, a także częste korzystanie z programów krótkich i niższych temperatur sprzyja szybszemu gromadzeniu się osadów z tłuszczu i wapnia, zniżających jakość mycia.

Aby temu zapobiec, wdrożyliśmy program MachineCare w zmywarce BOSCH SMS68NI09E, służący cyklicznemu czyszczeniu zmywarki. Teraz, po naciśnięciu jednego przycisku, zmywarka będzie jak nowa! wystarczy opróżnić komorę, dodać specjalny detergent i uruchomić program, a po zaledwie 90 minutach wnętrze zostanie uwolnione od wszelkich skażeń.

Migający sygnał optyczny przypomni o konieczności wykorzystywania nowego programu – dla przedłużenia bezusterkowego i sprawnego działania zmywarki. Sensor załadunku - oszczędność wody i energii Zmywarka BOSCH SMS68NI09E nastawiona jest na optymalizację zmywania, dlatego została wyekwipowana w czujniki mierzące minimalną, potrzebną ilość wody w urządzeniu.

czujnik załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym aby w zmywarce cyrkulowała niewielka potrzebna do świetnego zmycia naczyń ilość wody. Gwarantuje on op

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.