Menu

Bosch SMS68UI02E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Kolor srebrny 

Opis

Optymalne rozpuszczanie tabletki Funkcja Asystenta Dozowania zastosowana w modelu BOSCH SMS68UI02E służy rozszerzeniu optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Detergent spada prosto do specjalnego pojemnika, który znajduje się w górnym koszu, gdzie następuje jego kontrolowane rozpuszczenie.

należycie wymieszany z wodą środek myjący działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, zapewniając wspaniały efekt zmywania każdego załadunku. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd Ciesz się ciszą w twoim domu w trakcie pracy zmywarki BOSCH SMS68UI02E dzięki silnikowi EcoSilence Drive.

Dzięki wyposażeniu urządzenia w bezszczotkowy i energooszczędny silnik z odpowiednio wyciszonymi odgłosami tarcia możesz zmywać naczynia nawet późnym wieczorem bez obaw, że obudzisz domowników. Oszczędne zarządzanie wodą Funkcja ActiveWater to postępowa technologia, która gwarantuje najwyższą możliwą sprawność oraz organiczne płukanie naczyń z nieprzeciętnymi efektami.

Uzyskanie tak znacznych oszczędności w modelu BOSCH SMS68UI02E stało się możliwe dzięki zastowaniu precyzyjnego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, szybszego nagrzewania i rozszerzonej skuteczności pompy.

zawsze adekwatna temperatura wody Wymiennik ciepła zastosowany w zmywarce BOSCH SMS68UI02E sprawne i delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, unikając tym samym nagłych zmian temperatury.

Wymiennik pozwala zaoszczędzić energię dzięki wykorzystaniu podgrzanej wody też w dalszych etapach zmywania Specjalny uchwyt na szkło Specjalny uchwyt do mycia szkła zaimplementowany w modelu BOSCH SMS68UI02E zezwala na bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek albo waz w dolnym koszu.

dzięki temu można w bezpieczny sposób umyć delikatne naczynia o nietypowych wymiarach. Ochrona szkła Ponieważ miękka woda może niszczyć szkło, zmywarka BOSCH SMS68UI02E została wyekwipowana w funkcję ochrony szkła, która reguluje stopień twardości wody.

W ten sposób można w bezpieczny sposób zmywać cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania. Wyświetlacz ekran zastosowany w zmywarce BOSCH SMS68UI02E jest instynktowny i szybki, a wyświetlacz powzala na odczytanie informacji.

Wskazówki na zmywarce pomagają wybrać adekwatny cykl zmywania i mają {pomocn|przydatn)e informacje dotyczące optymalnego korzystania ze zmywarki. VarioFlex System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, pomaga dopasować wnętrze zmywarki BOSCH SMS68UI02E do twoich potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 różnych wysokościach. Wybraną konfigurację można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest załadowany....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.