Menu

Bosch SMS88TI36E

Cechy produktu

 • Producent Bosch 
 • Szerokość 60 cm
 • Wysokość 84 cm
 • Głębokość 60 cm
 • Pojemność 13 kpl. naczyń
 • Rodzaj panelu ukryty 
 • Ilość programów
 • Poziom hałasu 42 dB
 • Kolor srebrny 

Opis

technologia PerfectDry zapewnia nadzwyczajny efekt suszenia wszystkich naczyń, również tych ze szkła i tworzyw nienaturalnych.
 • PerfectDry z technologią szuszenia Zeolith®: znakomity efekt suszenia wszelkich naczyń, nawet tych wytwarzanych z tworzyw nienaturalnych.
 • Program Cichy: cichsza praca zmywarki niż w programie referencyjnym aż o 2dB.
 • Stojak do mycia 4 wysokch kieliszków do wina: wspaniała ochrona szkła i stabliność załdunku Twoich ulubionych kieliszków.
 • System koszy VarioFlex Pro z szufladą Vario3 Pro: maksymalna możliwość przypasowania wnętrza zmywarki na wszystkich trzech poziomach do obecnie zmywanego załadunku zaznaczona przy pomocy czerwonych części w koszach.
 • wyświetlacz TFT: wyświetla w wysokiej rozdzielczości i odcieniu status aktualnie wybranego programu zmywania, a także zegar czasu rzeczywistego kiedy urządzenie nie pracuje.

wyświetlacz TFT

Wielokolorowy ekran TFT szczególnie ulepsza jakość obsługi – jest teraz bardziej instynktowna i szybsza, a kolorowy ekran z nieprzeciętnym kontrastem i dużą rozdzielczością pozwala na odczytanie informacji z każdej pozycji, nawet pod znacznym kątem. Dodatkowo, podręczne wskazówki pomagają użytkownikom w wyborze odpowiedniego procesu i zapewniają przydatne dane dotyczące adekwatnego korzystania ze zmywarki. Co więcej, ekran pokazuje także poziom soli, a także środków wspomagających płukanie.

Stojak do mycia 4 wysokich kieliszków do wina

Stojak do mycia 4 wysokich kieliszków do wina pozostał opracowany specjalnie z myślą o naszych zmywarkach, wyposażonych w składane elementy w dolnym koszu. Zapewnia wyśmienite rezultaty czyszczenia kieliszków na wino i szampana, jednocześnie utrzymując je bezpiecznie i stablinie na miejscu. Proste zatrzaski szybkie i jednostajne ułożenie kieliszków, a w połączeniu z programem Szkło 40° zapewnia nadzwyczajne rezultaty zmywania. Stojak GlassSecure Tray firmy Bosch — polecany poprzez markę SCHOTT ZWIESEL.

technologia ActiveWater

innowacyjna technologia zapewniając maksymalną efektywność i ekologiczne płukanie z znakomitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej produktywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody.

Turbosuszenie Zeolith®

Dzięki wielokrotnie nagradzanej technice Turbosuszenie Zeolith® zyskasz jeszcze pokaźniejsze możliwości oszczędzania energii, zachowując świetne rezultaty suszenia. Cykl suszenia wymaga nad wyraz nieznacznych nakładów energii, istotnie obniżając zapotrzebowanie na prąd. Najniższe zużycie energii w ramach najkorzystniejszej klasy wydajności energetycznej A+++ — a choćby 10% mniej. Sekret tych oszczędności tkwi w naturalnym minerale — Zeolicie, który podlega regeneracji po każdym procesu zmywania. Dlatego też wystarcza na cały okres eksploatacji zmywarki i nie wymaga wymiany.

artykuł
marka
Kod producenta
SMS88TI36E
EAN
4242002957623
dane podstawowe
Inox
Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Sygnał dźwiękowy oznajmiający o zakończeniu zmywania
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje Programy
Auto 45-65C
Cichy 50C
ECO 50C
Garnki 70C
Mycie wstępne
Skrócony 45C
Szkło 40C
Temperatury Kosz
Półki na filiżanki
Składane półki
metaliczne kosze
Półki na filiżanki
Składane półki
metaliczne kosze
Uchwyty na kieliszki
cechy Woda
3-częściowy system filtrów
technologiczne
zastosowane technologie
3 poziomowy Rackmatic
AntiFingerprint
Aqua sensor
Aqua Stop
EcoZeolith
Higiena Plus
PiezoTouchControl
Suszenie Ekstra
VarioSpeed Plus
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.