Menu

Bosch SMV45GX03E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

AquaSensor: zniewalająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam. Specjalny detektor AquaSensor wielokrotnie w trakcie jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki czemu Twoje naczynia za każdym razem będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niż to potrzebne. EcoSilence Drive: mocny, trwały, cichy i efektywny. Opatentowany napęd EcoSilence Drive™ zapewnia wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem. InfoLight — czerwona wiązka światła sprawia, że jesteś na bieżąco. Dynamiczność zmywarki informuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia żeby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę. Czujka załadunku dozuje wodę adekwatnie do ilości mytych naczyń oszczędzając wodę i prąd. Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyekwipowane zostały w czujniki mierzące minimalną, konieczną liczba wody w urządzeniu. Sensor załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym żeby w zmywarce cyrkulowała znikoma niezbędna do wyśmienitego zmycia naczyń liczba wody zagwarantuje on optymalny wybór parametrów nawet w przypadku połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd. Funkcja Strefa intensywna: produktywne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku. Dzięki funkcji Strefa energiczna w jednym cyklu możemy dzisiaj myć naczynia o zróżnicowanych potrzebach, np. Potężnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji sprawia, iż dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest optymalnie finezyjnie. Funkcja Higiena Plus: suszenie w wyższych temperaturach zagwarantuje najwyższy poziom higieny. Zmywarki ActiveWater wyekwipowane w funkcję Higiena Plus proponują najwyższą higienę zmywania naczyń.bakterii. Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego, a także suszenia, funkcja ta zapewnia naczyniom nie tylko lśnienie,również niemal sterylną czystość. Można ją dołączyć jako opcję do każdego dłuższego programu zmywania. Higiena Plus stanowi tym samym wspaniałe rozwiązanie dla rodziców drobnych dzieci, a także alergików. Nietrudne planowanie czasu startu zmywania Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dow...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.