Moje konto  ▾

Bosch SPI53M25

Producent BoschWysokość 81.5 cmSzerokość 44.8 cmGłębokość 57.3 cmKlasa energetyczna APojemność 9 kpl. naczyńZużycie wody 8 l/cyklIlość programów 5Rodzaj panelu zewnętrznySterowanie elektroniczne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

19 ofert z 19 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Wysokość81.5 cm
Szerokość44.8 cm
Głębokość57.3 cm
Klasa energetycznaA
Pojemność9 kpl. naczyń
Zużycie wody8 l/cykl
Ilość programów5
Rodzaj paneluzewnętrzny
Sterowanieelektroniczne

Ogromne odciążenie w codziennym życiu - Bosch SPI53M25 to zmywarka, która zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Przekonaj sie, co zyskasz, kupując ją. Jeśli brakuje Ci czasu lub ochoty do mycia naczyń, warto rozważyć zakup zmywarki do naszego domu. Przeczytaj o zdecyduj, czy takie urządzenie jest dla Ciebie.

Wymiary

Urządzenie jest wysokie na cm oraz szerokie na cm. Dzięki głębokości cm, możemy wpasować zmywarkę do większości kuchni. Urządzenie ma pojemność, która pozwala pomieścić około kompletów naczyń. Dzięki temu nie musimy zmywać kilkukrotnie w ciągu dnia.

Funkcje

Producent przygotował programów, dzięki którym możesz dostosować funkcjonowanie zmywarki do swoich potrzeb. Dodatkowo zmywarka oferuje szereg funkcji takich jak mycie wstępne, nazywane często namaczaniem, mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Urządzenie posiada także program mycia intensywnego, w którym zmyjemy garnki oraz inne równie brudne naczynia. Poza tym, SPI53M25 posiada szereg programów dodatkowych. Wyboru programu oraz innych parametrów dokonasz za pomocą sterowania, które jest elektroniczne. Daje Ci ono pełną kontrolę nad działaniem i stanem Twojej zmywarki.

Eksploatacja

Zmywarka w domu to oszczędność: ten konkretny model posiada klasę energetyczną A. Dodatkowo zużycie wody kształtuje się na poziomie l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Bosch SPI53M25, to bardzo przydatne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w wielu domach. Wszędzie tam, gdzie brakuje czasu lub ochoty. Zmywarka automatyczna to oszczędność czasu i pieniędzy. Czasu z racji automatycznego mycia, a pieniędzy, ponieważ zarówno zakup, jak i utrzymanie sprzętu nie powinno zbytnio nadwyrężyć domowego budżetu. Model SPI53M25, posiada wszelkie potrzebne funkcje, cechuje się energooszczędnością i prostotą obsługi. Zdaje się więc być urządzeniem doskonałym do większości domów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.