Manu

Bosch SPI69T35

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Wysokość 81 cm
  • Szerokość 44 cm
  • Głębokość 57 cm
  • Klasa energetyczna A++ 
  • Pojemność 10 kpl. naczyń
  • Zużycie wody 9 l
  • Ilość programów
  • Rodzaj panelu zewnętrzny 
  • Sterowanie elektroniczne 

Opis

Ze zmywarką Bosch SPI69T35 w kuchni, jedna z najmniej przyjemnych czynność przestanie zabierać czas Tobie i pozostałym domownikom. Sprawdź jej możliwości. Jeśli brakuje Ci czasu lub ochoty do mycia naczyń, warto rozważyć zakup zmywarki do naszego domu. Przeczytaj o zdecyduj, czy takie urządzenie jest dla Ciebie.

Wymiary

81.5 x 44.8 cm - to wymiary zmywarki. Urządzenie ma 57.3 cm głębokości. Nawet 10 kompletów naczyń - aż tyle pomieści to urządzenie. Teraz nie musisz zmywać po każdym posiłku. Wystarczy wypełnić zmywarkę maksymalnie i wykonać tylko jedno zmywanie w ciągu dnia. Nie musisz także obawiać się o sprzątanie po przyjęciu czy spotkaniu ze znajomymi. Wystarczy, że brudne naczynia umieścisz w zmywarce i ustawisz odpowiedni program.

Funkcje

6 programów to gwarancja, że zawsze będziesz używać zmywarki tak efektywnie jak to tylko możliwe, dobierając je do odpowiedniego stopnia zapełnienia urządzenia i zabrudzenia naczyń. Urządzenie posiada szereg funkcji takich jak mycie wstępne - nazywane często namaczaniem. Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza i służy do codziennej pracy. Stworzono także program mycia mocno brudnych garnków i naczyń. Jest to mycie intensywne. Poza tym, SPI69T35 posiada szereg mniejszych, ale również przydatnych programów dodatkowych. Sterowanie elektroniczne nie powinno przysporzyć Ci problemów: swobodnie wybierzesz potrzebny Ci tryb zmywania i dostosujesz wszelkie parametry. Za sprawą automatyki, zaoszczędzisz wodę oraz energię.

Eksploatacja

Kupując tę zmywarkę zadbasz także o ochronę środowiska naturalnego, ponieważ zużywa ona relatywnie mało prądu (jej klasa energetyczna to A++). Atutem jest również zużycie wody na poziomie 9 l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Bosch SPI69T35, to urządzenie wydajne, tanie w eksploatacji i ciche podczas pracy. Sprawdzi się nie tylko w dużych domach, ale także mniejszych mieszkaniach. Przyda się każdemu, kto narzeka na brak czasu lub nie lubi zmywać ręcznie brudnych naczyń. Warto więc przejrzeć specyfikację techniczną, obejrzeć ją z zewnątrz i podjąć decyzję, czy właśnie tego szukamy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
maciej - Wystawiona 3 lata temu
REWELACJA !
Darek - Wystawiona 3 lata temu
Mamy dwa tygodnie, ale juz widac, ze jest bardzo cicha. Poza tym posiada wiele przydatnych programow, ktore ulatwiaja dokonanie wyboru zmywania, choc mam wrazenie ze niektore programy nie dosuszaja naczyn. Dodatkowo sprzet wyroznia sie dobrze zaprojektowanym wnetrzem i np. taca na sztucce zamiast tradycyjnego koszyka i wyposazeniem np. dysza do zmywania wiekszych tac lub blach itp. No i to niebieskie podswietenie po otwarciu drzwi....boskie ;-) Poprzednio tez mialismy Bosch'a, w ktorym wysiadla pompa po 10 latach intensywnego uzytkowania i oby ten model nie byl gorszy, bo podobno w dobie nadprodukcji wszystko teraz jest na 3-4 lata.