Moje konto
  • Bosch SPI69T35 Bosch SPI69T35
  • Bosch SPI69T35 Bosch SPI69T35

Bosch SPI69T35

1 oferta z 1 sklepu

Producent Bosch Wysokość 81.5 cm Szerokość 44.8 cm Głębokość 57.3 cm Klasa energetyczna A++ Pojemność 10 kpl. naczyń Zużycie wody 9 l/cykl Ilość programów 6 Rodzaj panelu zewnętrzny Sterowanie elektroniczne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

HIDbox.pl

★★★★★
130 opinii

Zmywarka Bosch SPI 69T35EU

Zmywarka Bosch SPI 69T35EU

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Wysokość81.5 cm
Szerokość44.8 cm
Głębokość57.3 cm
Klasa energetycznaA++
Pojemność10 kpl. naczyń
Zużycie wody9 l/cykl
Ilość programów6
Rodzaj paneluzewnętrzny
Sterowanieelektroniczne

Ze zmywarką Bosch SPI69T35 w kuchni, jedna z najmniej lubianych czynność przestanie zabierać czas Tobie i pozostałym domownikom. Sprawdź jej możliwości. Jeśli brakuje Ci czasu lub ochoty do mycia naczyń, warto rozważyć zakup zmywarki do naszego domu. Przeczytaj o zdecyduj, czy takie urządzenie jest dla Ciebie.

Wymiary

81.5 x 44.8 cm - to wymiary zmywarki. Urządzenie ma 57.3 cm głębokości. Nawet 10 kompletów naczyń - aż tyle pomieści to urządzenie. Teraz nie musisz zmywać po każdym posiłku. Wystarczy wypełnić zmywarkę maksymalnie i wykonać tylko jedno zmywanie w ciągu dnia. Nie musisz także obawiać się o sprzątanie po przyjęciu czy spotkaniu ze znajomymi. Wystarczy, że brudne naczynia umieścisz w zmywarce i ustawisz odpowiedni program.

Funkcje

6 programów to gwarancja, że zawsze będziesz używać zmywarki tak efektywnie jak to tylko możliwe, dobierając je do odpowiedniego stopnia zapełnienia urządzenia i zabrudzenia naczyń. Urządzenie posiada szereg funkcji takich jak mycie wstępne - nazywane często namaczaniem. Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza i służy do codziennej pracy. Stworzono także program mycia mocno brudnych garnków i naczyń. Jest to mycie intensywne. Poza tym, SPI69T35 posiada szereg mniejszych, ale również przydatnych programów dodatkowych. Sterowanie elektroniczne nie powinno przysporzyć Ci problemów: swobodnie wybierzesz potrzebny Ci tryb zmywania i dostosujesz wszelkie parametry. Za sprawą automatyki, zaoszczędzisz wodę oraz energię.

Eksploatacja

Kupując tę zmywarkę zadbasz także o ochronę środowiska, ponieważ zużywa ona relatywnie mało prądu (jej klasa energetyczna to A++). Atutem jest również zużycie wody na poziomie 9 l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Bosch SPI69T35, to urządzenie wydajne, tanie w eksploatacji i ciche podczas pracy. Sprawdzi się nie tylko w dużych domach, ale także mniejszych mieszkaniach. Przyda się każdemu, kto narzeka na brak czasu lub nie lubi zmywać ręcznie brudnych naczyń. Warto więc przejrzeć specyfikację techniczną, obejrzeć ją z zewnątrz i podjąć decyzję, czy właśnie tego szukamy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też