Menu

Bosch SPS25CI03E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza produktywność.
innowacyjna technika zapewniając maksymalną sprawność oraz organiczne płukanie z wspaniałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej produktywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody.

DuoPower: delikatne czyszczenie, trafne rezultaty.
Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia wyśmienitych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym doskonale lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany.

EcoSilence Drive: potężny, trwały, cichy i wydajny.
zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zagwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym
silnikiem zagwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Trzy razy szybsze zmywanie z trafnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus.
Możesz zastosować funkcji VarioSpeed Plus,rewelacyjnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym realnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej sprawności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np. Podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania.

AquaSensor: olśniewająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam.
Specjalny detektor AquaSensor wielokrotnie w trakcie jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niżeli to potrzebne.

AquaStop to 100% dożywotnia gwarancja rekompensaty ewentualnych szkód.
System AquaStop używany w zmywarkach Bosch zagwarantuje niezawodną ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i zabezpieczeń w środku. Pojawienie się wody we wnętrzu komory aktywuje czujka przy kranie, który zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Detektor zamyka także dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).
produkt
producent
Kod producenta
SPS25CI03E
EAN
4242005068319
dane podstawowe
Inox
Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu
ekran elektroniczny
Nabłyszczacza
Soli
Funkcje
Elektroniczne
zaimplementowane technologie
Programy
Auto
ECO 50C
Garnki 70C
Program godzinny
Szkło 40C
Temperatury parametry techniczne
zastosowane technologie
AntiFingerprint
Aqua Control
Duo Power
Eco Silence Drive
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezusterkowa opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu poprzez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte powiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.