Menu

Bosch SPS25CW00E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Kolor biały 

OpisWybrane właściwościKlasa energetyczna A+
Szerokość [cm] 45
pojemność [il. Kompletów] 9
Zużycie wody na proces [l] 8.5
DuoPower: delikatne czyszczenie, stosowne rezultaty.

Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia wspaniałych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym genialnie błyszczące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany.


EcoSilence Drive: solidny, trwały, cichy i produktywny.

opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem gwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.


Programy samoczynne najkorzystniejsze rezultaty zmywania przy najmniejszym koniecznym zużyciu zasobów.

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją znakomitych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dostosowują właściwości cyklu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura, a także czas płukania są starannie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki temu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, jednocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch odnajdziemy od jednego do trzech programów automatycznych.


AquaStop to 100% dożywotnia gwarancja rekompensaty ewentualnych szkód.

System AquaStop użytkowany w zmywarkach Bosch zagwarantuje niezawodną ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i zabezpieczeń wewnątrz. Pojawienie się wody we wnętrzu komory aktywuje sensor przy kranie, który zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Sensor zamyka także dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).


czujnik załadunku dozuje wodę adekwatnie do ilości mytych naczyń oszczędzając wodę i prąd.

Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyekwipowane zostały w czujniki mierzące minimalną, niezbędną liczba wody w urządzeniu. Sensor załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym żeby w zmywarce cyrkulowała mała potrzebna do genialnego zmycia naczyń liczba wody gwarantuje on słuszny wybór parametrów nawet w przypadku połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.


Dzięki technice ochrony szkła urządzenie stanowczo delikatnie obchodzi się ze wszystkimi szklanymi naczyniami.

Ponieważ miękka sprawia korozję szkła, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki czy delikatna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską i w stosownych warunkach.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.