Menu

Bosch SPS25CW03E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Kolor biały 

Opis

DuoPower: subtelne czyszczenie, trafne rezultaty. Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia nadzwyczajnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym świetnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zagwarantuje ochronę finezyjnego szkła i porcelany. EcoSilence Drive: konkretny, trwały, cichy i produktywny. Zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zapewnia niezwykle cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zapewnia uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem. Trzy razy szybsze zmywanie z optymalnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus. Możesz zastosować funkcji VarioSpeed Plus,znakomicie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym osiągalnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej efektywności zmywania. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmywania. Wymiennik ciepła: zawsze adekwatna temperatura wody, by najlepiej dbać o Twoje naczynia. Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła bardzo finezyjne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w wyjątkowo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając istotną ilość energii. AquaSensor: olśniewająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam. Specjalny czujka AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki czemu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to niezbędne. Programy samoczynne najkorzystniejsze rezultaty zmywania przy najmniejszym koniecznym zużyciu zasobów. Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją genialnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dostosowują atrybuty procesu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura i czas płukania są dokładnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, jednocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wynajdziemy od jednego do trzech programów automatycznych. AquaStop to 100% dożywotnia g...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.