Menu

Bosch SPS25CW04E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

DuoPower: subtelne czyszczenie, trafne rezultaty. Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia genialnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym doskonale połyskujące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę finezyjnego szkła i porcelany. EcoSilence Drive: konkretny, trwały, cichy i sprawny.

opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje szczególnie cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii.

Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem. Wymiennik ciepła: za każdym razem odpowiednia temperatura wody, by najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła bardzo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając wyraźną liczba energii. AquaSensor: oszałamiająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam.

Specjalny czujnik AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to konieczne.

Programy automatyczne najkorzystniejsze rezultaty zmywania przy najmniejszym potrzebnym zużyciu zasobów. Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją wspaniałych efektów mycia.

Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dopasowują atrybuty cyklu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są dokładnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia.

dzięki temu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wyszukamy od jednego do trzech programów automatycznych. AquaStop to 100% dożywotnia gwarancja rekompensaty ewentualnych szkód.

System AquaStop używany w zmywarkach Bosch zagwarantuje bezusterkową ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także zabezpieczeń wewnątrz. Pojawienie się wody w środku komory aktywuje czujka przy kranie, który zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi.

czujka zamyka też dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

detektor załadunku dozuje wodę odpowi...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.