Menu

Bosch SPS45MI02E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

Bosch SPS45MI02E Życzysz sobie zmywarki najwyższej jakości, w której zmieści się więcej niżeli w innych? Modele z Serie | 4 oferują niezwykłą łatwość załadunku i są prawdziwymi ekspertami od fachowego użycia przestrzeni dzięki koszom z dostosowywaną wysokością.

Czytelny wyświetlacz informuje o czasie pozostałym do ukończenia programu oraz o potrzebie uzupełnienia soli albo płynu nabłyszczającego. Z naszymi zmywarkami praca w kuchni staje się o mnóstwo lżejsza, a Ty zyskujesz więcej wolnego czasu.

Najważniejsze parametry urządzenia Zmywanie o każdej porze. ActiveWater - niskie zużycie wody i energii. Łatwa pielęgnacja urządzenia. Optymalizacja działania detergentów. 10 lat gwarancji przed przerdzewieniem.

Dożywotnia ochrona przed zalaniem. Sensor załadunku - oszczędność wody i energii. Higieniczne suszenie. Wyjątkowo cicha praca urządzenia. Kontrola stopnia zabrudzenia wody. Technika ActiveWater - niskie zużycie wody i energii nowoczesna technologia ActiveWater zagwarantuje maksymalną sprawność, a także naturalne płukanie z wspaniałymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej produktywności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na efektywniejszy przepływ wody.

technologia ActiveWater - niskie zużycie wody i energii nowoczesna technika ActiveWater zapewnia maksymalną skuteczność oraz ekologiczne płukanie z genialnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej skuteczności pompy.

Wszystkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody. Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zagwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki.

W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zagwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem gwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem. System DuoPower™ – patent na precyzyjne mycie Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia genialnych rezultatów zmywania.

Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym wyśmienicie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany.

System DuoPower™ – patent na precyzyjne mycie Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia znakomitych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym nieprzeciętnie błyszczące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany. Szuflada Vario3 - dodatkowy poziom załadunku W zmywarkach ActiveWater wykorzystasz adekwatnie całe wnętrze dzięki wprowadzeniu dodatkowego poziomu załadunku.

Szuflada Vario3 z powodzeniem zastąpi kosz na sztućce, a w zmywarce o typowych rozmiarach zmieścisz teraz do 14 kompletów naczyń. Trzeci poziom załadunku także do mycia filiżanek i wszystkich akcesoriów kuchennych.

Szuflada Vario3 - dodatkowy poziom załadunku W zmywarkach ActiveWater wykorzystasz odpowiednio całe wnętrze dzięki wprowadzeniu dopełniającego poziomu załadunku. Szuflada Vario3 z powodzeniem zastąpi kosz na sztućce, a w zmywarce o standardowych wymiarach zmieścisz teraz do 14 kompletów naczyń.

Trzeci poziom załadunku też do mycia filiżanek, a także wszystkich akcesoriów kuchennych. Zmywaj trzy razy szybciej z funkcją VarioSpeed Plus dzisiaj liczy się tempo i efektywność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania procesu.

Funkcja VarioSpeed Plus pozwala skrócić czas mycia choćby do 66%, co oznacza, iż naczynia będą czyste 3 razy szybciej – z zachowaniem znakomitego efektu! starczy wcisnąć jeden przycisk. Zmywaj trzy razy szybciej z funkcją VarioSpeed Plus teraz liczy się tempo i skuteczność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania cyklu.

Funkcja VarioSpeed Plus pozwala skrócić czas mycia nawet do 66%, co oznacza, że naczynia będą czyste 3 razy szybciej – z zachowaniem nieprzeciętnego efektu! starczy wcisnąć jeden przycisk. Zmywarki Bosch – w 100% nieprzemakalne Elektroniczny s

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.