Menu

Bosch SPS46IW01E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Kolor biały 

Opis

DuoPower: finezyjne czyszczenie, optymalne rezultaty. Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia nieprzeciętnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym świetnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę subtelnego szkła i porcelany. EcoSilence Drive: konkretny, trwały, cichy i wydajny. Opatentowany napęd EcoSilence Drive™ zapewnia bardzo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem. Trzy razy szybsze zmywanie z słusznymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus. Możesz zastosować funkcji VarioSpeed Plus,znakomicie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym realnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu nawet do 66%, z zachowaniem wysokiej wydajności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci potrzeba czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmywania. Wymiennik ciepła: za każdym razem stosowna temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia. Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła szczególnie delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w szczególnie higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając pokaźną liczba energii. AquaSensor: olśniewająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam. Specjalny sensor AquaSensor wielokrotnie w trakcie jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki czemu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to potrzebne. Programy automatyczne najlepsze rezultaty zmywania przy najmniejszym koniecznym zużyciu zasobów. Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją idealnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dostosowują parametry procesu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura i czas płukania są starannie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki temu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wynajdziemy od jednego do trzech programów automatycznych. AquaStop to 100% dożywotnia g...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.