Menu

Bosch SPS66TI00E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Szerokość 45 cm
  • Wysokość 84 cm
  • Głębokość 60 cm
  • Pojemność 10 kpl. naczyń
  • Rodzaj panelu zewnętrzny 
  • Ilość programów
  • Poziom hałasu 44 dB
  • Kolor srebrny 

OpisWybrane właściwościKlasa energetyczna A++
Szerokość [cm] 45
objętość [il. Kompletów] 10
Zużycie wody na cykl [l] 9.5
DuoPower: delikatne czyszczenie, stosowne rezultaty.

Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia doskonałych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym genialnie błyszczące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany.


EcoSilence Drive: solidny, trwały, cichy i sprawny.

zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zagwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.


Wymiennik ciepła: za każdym razem odpowiednia temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła zezwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w niezwykle higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając znaczną liczba energii.


Programy automatyczne najkorzystniejsze rezultaty zmywania przy najmniejszym koniecznym zużyciu zasobów.

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją znakomitych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dopasowują właściwości cyklu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura, a także czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, jednocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wynajdziemy od jednego do trzech programów samoczynnych.


AquaStop to 100% dożywotnia gwarancja rekompensaty ewentualnych szkód.

System AquaStop wykorzystywany w zmywarkach Bosch zagwarantuje bezawaryjną ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę oraz zabezpieczeń we wnętrzu. Pojawienie się wody we wnętrzu komory aktywuje czujnik przy kranie, który zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Czujnik zamyka też dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).


nietrudne planowanie czasu startu zmywania

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.


Szuflada na sztućce Vario3 to iwiększa rozciągliwość załadunko lepsze użycie przestrzeni.

najkorzystniejsze zmywarki ActiveWater posiadają wewnątrz jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro posiada wnęki na duże akcesoria, takie jak np. Łyżki wazowe. W dodatku, po jej obu stronach znajduje się na dodatek miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom usuwa potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu. Zmywarki ActiveWater są wyjątkowo pojemne, zapewniając miejsce choćby na 14 kompletów naczyń w przypadku zmywarek 60 cm i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45 cm.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.