Menu

Bosch SPS66TI01E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Kolor srebrny 

Opis

DuoPower: subtelne czyszczenie, optymalne rezultaty. Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia idealnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym wyśmienicie połyskujące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zagwarantuje ochronę subtelnego szkła i porcelany. EcoSilence Drive: potężny, trwały, cichy i sprawny.

zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zapewnia bardzo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii.

Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem gwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem. Trzy razy szybsze zmywanie z optymalnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus.

Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,rewelacyjnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu nawet do 66%, z zachowaniem wysokiej produktywności zmywania.

wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci potrzeba czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmywania.

Wymiennik ciepła: zawsze trafna temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia. Zmywarki wyekwipowane w wymienniki ciepła bardzo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w wyjątkowo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną liczba energii. AquaSensor: zachwycająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam.

Specjalny czujka AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niżeli to niezbędne.

Programy automatyczne najlepsze rezultaty zmywania przy najmniejszym niezbędnym zużyciu zasobów. Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją wyśmienitych efektów mycia.

Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dopasowują cechy procesu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura i czas płukania są dokładnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia.

dzięki czemu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wyszukamy od jednego do trzech programów automatycznych. AquaStop to 100% dożywotnia g...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.