Manu

Bosch SPV53M10

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Wysokość 81 cm
  • Szerokość 44 cm
  • Głębokość 55 cm
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność 9 kpl. naczyń
  • Zużycie wody 8 l
  • Ilość programów
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Poziom hałasu 46 dB

Opis

Oto zmywarka Bosch SPV53M10, dzięki której nie tylko odzyskasz czas, poświęcony na codzienne zmywanie, ale też obniżysz swoje rachunki za wodę. Poznaj wszystkie atuty tego produktu. Często jesteśmy zabiegani w codzienności. Często także nie mamy czasu albo ochoty na zmywanie. Dlatego warto pomyśleć o zakupie zmywarki, urządzenie, które odciąży nas w czynności, której znakomita większość domowników nie lubi.

Wymiary

Żeby zaplanować kuchnię, potrzebne Ci będą wymiary urządzenia; ma ono 81.5 cm wysokości i 44.8 cm szerokości. Głębokość zmywarki to 55 cm. Pojemność urządzenia pozwala Ci umyć nawet 9 kompletów naczyń - jednocześnie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i wodę. Umyjesz więcej - za mniej.

Funkcje

Zmywarka posiada 5 programów, z pomocą których dostosujesz czas i intensywność pracy urządzenia. Zmywarka oferuje takżę szereg funkcji takich jak mycie wstępne (namaczanie). Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Zmywarka posiada także program intensywnego mycia, w którym umyjemy garnki, a także inne, równie brudne, naczynia. Dodatkowo, SPV53M10 posiada szereg programów dodatkowych. Sterowanie elektroniczne cechuje intuicyjność, co zapewnia bezproblemowe ustawienie parametrów zmywania i pełną kontrolę nad stanem urządzenia.

Eksploatacja

Oszczędne jest również zużycie wody ( 8 l / cykl).

Podsumowanie

Zmywarka to urządzenie dla wielu zbyteczne. Ale wielu nie wyobraża sobie życia bez zmywarki we własnym domu. Bosch SPV53M10, to zmyślne urządzenie, które idealnie łączy swoje walory z prostotą obsługi i komfortem pracy. Sprawdzi się w większości domów, głównie za sprawą dużej energooszczędności, a także niskiej emisji hałasu. Model SPV53M10, posiada wszelkie wymagane funkcje i cechy. Jest więc warta rozważenia w perspektywie zakupu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 11 opinii

+ Dodaj opinie
grażyna - Wystawiona 3 lata temu
bardzo dobry produkt
SYLWIA - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo fajnie zmywa, jest cicha, pojemna i podoba mi się ta lampka świecąca na podłogę informująca o tym, że zmywarka jeszcze pracuje :) POLECAM
andrzej - Wystawiona 3 lata temu
Zmywarka pracuje cicho,dobrze zmywa polecam.
D.L-G - Wystawiona 3 lata temu
Produkt zgodny z opisem. Polecam
gwiazdeczka_m25 - Wystawiona 3 lata temu
świetna zmywarka, bardzo prosta w obsłudze, cichuteńka że gdyby nie światełko pracy nikt nie wiedziałby że jest używana:-) dla mnie rewelacja nic tylko włożyć naczynia i wcisnąć przycisk Super - gorąco wszytkim polecam.
Tomasz - Wystawiona 3 lata temu
Jak najbardziej produkt godny polecenia.
ewuniakalinowska - Wystawiona 3 lata temu
W kwietniu 2012 urządzaliśmy nasze pierwsze mieszkanie. Mamy małą kuchnię 6 m kw. i szukaliśmy prawie miesiąc odpowiedniej zmywarki która byłaby szerokości 45 cm, panel schowany zależało nam na małej zmywarce dla dwóch osób aby nie zbierać długo naczyń. Nasz wybór padł na Bosch SPV 53M10EU, dla mnie dużym plusem była funkcja eco i wygląd, dla mojego męża łatwość w obsłudze oraz niskie parametry poboru wody i prądu. Pozytywnie zaskoczył nas fakt że podczas pracy na dole zmywarki świeci się czerwone światełko informujące że zmywanie jest w toku. Zmywarkę używamy co drugi dzień i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pracuje bardzo cicho słychać jedynie odpływ wody. Schowany panel sprytnie ukrywa zmywarkę. Zmywarka spełnia swoją funkcję naczynia są idealnie czyste nawet garnki są błyszczące bez polerowania.
mrowek2010 - Wystawiona 2 lata temu
Bardzo dobry produkt,spelnia moje oczekiwania...
Alik - Wystawiona 3 lata temu
Produkt bardzo dobry. Użytkuję go dopiero od około 1 miesiąca, ale już sprawdziłam, że świetnie myje na najkrótszym programie (ok. pół godz.) Produkt bardzo cichy. Jak na małą zmywarkę dość pojemny. Polecam
Suan123 - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo polecam ten model , bardzo cichy , rewelacyjnie myje, bardzo praktyczne rozwiązanie światełko pokazujące tryb pracy
Julka - Wystawiona 3 lata temu
spełnia moje oczekiwania- solidna i poręczna.