Manu

Bosch SPV53M50

Cechy produktu

 • Producent Bosch 
 • Wysokość 81 cm
 • Szerokość 44 cm
 • Głębokość 55 cm
 • Klasa energetyczna A+ 
 • Pojemność 9 kpl. naczyń
 • Zużycie wody 6 l
 • Ilość programów
 • Rodzaj panelu ukryty 
 • Sterowanie elektroniczne 
 • Poziom hałasu 41 dB

Opis

Ogromne odciążenie w codziennym życiu - Bosch SPV53M50 to zmywarka, która zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Przekonaj sie, co zyskasz, kupując ją. Jeśli brakuje Ci czasu lub ochoty do mycia naczyń, warto rozważyć zakup zmywarki do naszego domu. Przeczytaj o zdecyduj, czy takie urządzenie jest dla Ciebie.

Wymiary

Urządzenie jest wysokie na 81.5 cm oraz szerokie na 44.8 cm. Głębokość zmywarki to 55 cm. Urządzenie ma pojemność, która pozwala pomieścić około 9 kompletów naczyń. Dzięki temu nie musimy zmywać kilkukrotnie w ciągu dnia.

Funkcje

5 programów to gwarancja, że zawsze będziesz używać zmywarki tak efektywnie jak to tylko możliwe, dobierając je do odpowiedniego stopnia zapełnienia urządzenia i zabrudzenia naczyń. Zmywarka oferuje takżę szereg funkcji takich jak mycie wstępne (namaczanie). Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Zmywarka posiada także program intensywnego mycia, w którym umyjemy garnki, a także inne, równie brudne, naczynia. Dodatkowo, SPV53M50 posiada szereg programów dodatkowych. Sterowanie elektroniczne nie powinno przysporzyć Ci problemów: swobodnie wybierzesz potrzebny Ci tryb zmywania i dostosujesz wszelkie parametry. Za sprawą automatyki, zaoszczędzisz wodę oraz energię.

Eksploatacja

Zmywarka w domu to oszczędność: ten konkretny model posiada klasę energetyczną A+. Dodatkowo zużycie wody kształtuje się na poziomie 6 l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Bosch SPV53M50, to bardzo przydatne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w wielu domach. Wszędzie tam, gdzie brakuje czasu lub ochoty. Zmywarka automatyczna to oszczędność czasu i pieniędzy. Czasu z racji automatycznego mycia, a pieniędzy, ponieważ zarówno zakup, jak i utrzymanie sprzętu nie powinno zbytnio nadwyrężyć domowego budżetu. Model SPV53M50, posiada wszelkie potrzebne funkcje, cechuje się energooszczędnością i prostotą obsługi. Zdaje się więc być urządzeniem doskonałym do większości domów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 7 opinii

+ Dodaj opinie
daro73 - Wystawiona 3 lata temu
Zmywarka bosh model SPV53M50EU świetnie zmywa jest naprawdę baedzo cicha ndaje się znakomicie do aneksu kuchennego szvzerze polecam
Marek - Wystawiona 3 lata temu
Zmywarka bardzo oszczędna i cicha. Warta swej ceny. Poprzednia (innej firmy) służyła ponad 10 lat ale jakość pracy nieporównywalna - była głośna, zużywała dużo wody i prądu. Polecam.
Rychu - Wystawiona 3 lata temu
polecam
jac - Wystawiona 3 lata temu
super
grzesiek - Wystawiona 2 lata temu
Fajna,cicha zmywareczka.
darek00696 - Wystawiona 2 lata temu
doskonały !!!
edgar5 - Wystawiona 3 lata temu
Doskonale zmywa wszelkie zabrudzenia i jest cicha.