Menu

Candy CDCP8

Cechy produktu

  • Producent Candy 
  • Klasa energetyczna A+ 
  • Szerokość 55 cm
  • Wysokość 59 cm
  • Głębokość 50 cm
  • Pojemność 8 kpl. naczyń
  • Ilość programów
  • Kolor srebrny, biały 

Opis

rewelacyjne rozwiązanie Zmywarka CANDY CDCP 8/E-S o szerokości 55 cm, rewelacyjnie nadaje się do ustawienia na blacie, a tym samym wykorzystanie przystępnego miejsca w kuchni. Ten model wyśmienicie zbrata się choćby do śladowej powierzchni, gdzie wcześniej nie zaplanowano miejsca na zmywarkę.

To rozwiązanie stanowczo przydatne w kawalerkach i mieszkaniach z niewiele znaczącymi kuchniami. Kompaktowe zmywanie Zmywarka CANDY CDCP 8/E-S nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania podczas codziennego funkcjonowania mniejszych i średnich rodzin, gdzie każdego dnia domownicy chcą prędko i higienicznie umyć naczynia.

Pojemna i oszczędna Zmywarka CANDY CDCP 8/E-S zawiera aż do 8 kompletów naczyń, przy wykorzystaniu zaledwie 8 litrów wody na jeden energooszczędny cykl mycia. Programy zmywania Oprócz tego zawsze użytkownik może wybrać spomiędzy jednego z 4 przystępnych programów: delikatny, prędki, normalny, ekonomiczny i temperatur zmywania.

w dodatku zakończenie pracy zmywarki CANDY CDCP 8/E-S sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym. Poziom hałasu zmywarki wynosi: 51 dB. Natomiast roczne zużycie energii elektrycznej poprzez ten model to: 206 kWh, z kolei wody: 2240 l.

Opóźniony czas startu Funkcja opóźnienia czasu startu pozwala na wybranie potężnego czasu startu programu zmywania. To przekłada się na wygodniejsze używanie zmywarki CANDY CDCP 8/E-S i pewność, iż po powrocie do domu albo rano będziemy mogli skorzystać z czystych już naczyń.

dodatkowe zalety Prezentowana zmywarka CANDY CDCP 8/E-S w środku ma przydatny koszyk na sztućce i stojaki na talerze. Można także komfortowo nią sterować za pomocą zewnętrznego elektronicznego panelu.

Warto także wspomnieć, iż w pakiecie odszukamy instrukcje w języku polskim i 24-miesięczną gwarancję od producenta....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.