Moje konto
  • Electrolux ESF7630RO Electrolux ESF7630RO
  • Electrolux ESF7630RO Electrolux ESF7630RO

Electrolux ESF7630RO

0 ofert z 0 sklepów

Producent Electrolux Klasa energetyczna A++ Szerokość 60 cm Wysokość 85 cm Głębokość 61 cm Pojemność 12 kpl. naczyń Sterowanie elektroniczne Rodzaj panelu zewnętrzny WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Electrolux

Popularne produkty z kategorii Zmywarki innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentElectrolux
Klasa energetycznaA++
Szerokość60 cm
Wysokość85 cm
Głębokość61 cm
Pojemność12 kpl. naczyń
Sterowanieelektroniczne
Rodzaj paneluzewnętrzny

Ogromne odciążenie w codziennym życiu - Electrolux ESF7630RO to zmywarka, która zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Dowiedz się, co potrafi. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

Wymiary

Urządzenie jest wysokie na 85 cm oraz szerokie na 60 cm. Głębokość to 61 cm. Pojemność urządzenia pozwala Ci umyć nawet 12 kompletów naczyń - jednocześnie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i wodę. Umyjesz więcej - za mniej.

Funkcje

Oprócz podstawowej funkcji zmywania naczyń, urządzenie posiada liczne tryby, dzięki którym zmywanie jest jeszcze bardziej efektywne i oszczędne. Dzięki temu, że sterowanie zmywarki jest elektroniczne, obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta i wygodna. Daje też pełną kontrolę nad pracą urządzenia. Zmywarkę wyposażono również w zabezpieczenie przeciwodpływowe, które odcina dopływ wody w razie awarii. Dzięki temu nie zalejesz swojego mieszkania.

Eksploatacja

Kupując tę zmywarkę zadbasz także o ekologię, ponieważ zużywa ona relatywnie mało prądu (jej klasa energetyczna to A++). Sterowanie z panelem elektroniczne, pozwala bezproblemowo korzystać ze zmywarki, bez potrzeby przedzierania się przez gąszcz opcji.

Podsumowanie

Zmywarka Electrolux ESF7630RO, to bardzo przydatne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w wielu domach. Wszędzie tam, gdzie brakuje czasu lub ochoty. Zmywarka automatyczna to oszczędność czasu i pieniędzy. Czasu z racji automatycznego mycia, a pieniędzy, ponieważ zarówno zakup, jak i utrzymanie sprzętu nie powinno zbytnio nadwyrężyć domowego budżetu. Model ESF7630RO, posiada wszelkie potrzebne funkcje, cechuje się energooszczędnością i prostotą obsługi. Zdaje się więc być urządzeniem doskonałym do większości domów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też