Moje konto
  • Electrolux ESI6710 Electrolux ESI6710
  • Electrolux ESI6710 Electrolux ESI6710

Electrolux ESI6710

1 oferta z 1 sklepu

Producent ElectroluxSzerokość 60 cmKlasa energetyczna A+++Zużycie wody 12 l/cyklRodzaj panelu zewnętrzny WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentElectrolux
Szerokość60 cm
Klasa energetycznaA+++
Zużycie wody12 l/cykl
Rodzaj paneluzewnętrzny

Ze zmywarką Electrolux ESI6710 w kuchni, jedna z najmniej lubianych czynność przestanie zabierać czas Tobie i pozostałym domownikom. Sprawdź jej możliwości. Często jesteśmy zabiegani w codzienności. Często także nie mamy czasu albo ochoty na zmywanie. Dlatego warto pomyśleć o zakupie zmywarki, urządzenie, które odciąży nas w czynności, której znakomita większość domowników nie lubi.

Funkcje

Zmywarka oferuje takżę szereg funkcji takich jak mycie wstępne (namaczanie). Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Zmywarka posiada także program intensywnego mycia, w którym umyjemy garnki, a także inne, równie brudne, naczynia. Dodatkowo, ESI6710 posiada szereg programów dodatkowych.

Eksploatacja

Kupując tę zmywarkę zadbasz także o ochronę środowiska naturalnego, ponieważ zużywa ona relatywnie mało prądu (jej klasa energetyczna to A+++). Atutem jest również zużycie wody na poziomie 12 l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Electrolux ESI6710, to urządzenie wydajne, tanie w eksploatacji i ciche podczas pracy. Sprawdzi się nie tylko w dużych domach, ale także mniejszych mieszkaniach. Przyda się każdemu, kto narzeka na brak czasu lub nie lubi zmywać ręcznie brudnych naczyń. Warto więc przejrzeć specyfikację techniczną, obejrzeć ją z zewnątrz i podjąć decyzję, czy właśnie tego szukamy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.