Electrolux ESL3635LO

Electrolux ESL3635LO

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Ze zmywarką Electrolux ESL3635LO w kuchni, jedna z najmniej lubianych czynność przestanie zabierać czas Tobie i pozostałym domownikom. Sprawdź jej możliwości. Często jesteśmy zabiegani w codzienności. Często także nie mamy czasu albo ochoty na zmywanie. Dlatego warto pomyśleć o zakupie zmywarki, urządzenie, które odciąży nas w czynności, której znakomita większość domowników nie lubi.

Wymiary

82.0 x 60.0 cm - to wymiary zmywarki. Głębokość zmywarki to 57.0 cm.

Electrolux ESL3635LO

Funkcje

Zmywarka posiada 5 programów, z pomocą których dostosujesz czas i intensywność pracy urządzenia. Zmywarka oferuje takżę szereg funkcji takich jak mycie wstępne (namaczanie). Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Zmywarka posiada także program intensywnego mycia, w którym umyjemy garnki, a także inne, równie brudne, naczynia. Dodatkowo, ESL3635LO posiada szereg programów dodatkowych. Sterowanie elektroniczne cechuje intuicyjność, co zapewnia bezproblemowe ustawienie parametrów zmywania i pełną kontrolę nad stanem urządzenia.

Eksploatacja

Kupując tę zmywarkę zadbasz także o ochronę przyrody, ponieważ zużywa ona stosunkowo mało prądu (jej klasa energetyczna to AA). Atutem jest również zużycie wody na poziomie 12 l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Electrolux ESL3635LO, to urządzenie wydajne, tanie w eksploatacji i ciche podczas pracy. Sprawdzi się nie tylko w dużych domach, ale także mniejszych mieszkaniach. Przyda się każdemu, kto narzeka na brak czasu lub nie lubi zmywać ręcznie brudnych naczyń. Warto więc przejrzeć specyfikację techniczną, obejrzeć ją z zewnątrz i podjąć decyzję, czy właśnie tego szukamy.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie